کد خبر: 830534 A

مربی تیم فوتبال امید ایران گفت: بسیاری از بچه های تیم امید سابقه صعود به مسابقات جام جهانی را داشته اند و من هم شناخت کاملی نسبت به آنها دارم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال امیر حسین پیروانی در خصوص اضافه شدن به کادر فنی تیم امید گفت: خوشبختانه جلسات بسیار خوب و مفیدی با اعضای محترم کادر فنی همچنین حمید استیلی و مسئولین فدراسیون فوتبال داشتیم که فضای بسیار مثبتی در این جلسات حاکم بود. اعضای کادر فنی و حمید استیلی از دوستان خوب من هستند و باید بگویم همدلی و جو بسیار خوبی بین اعضای کادر فنی تیم وجود دارد که این مسئله موجب موفقیت تیم می شود.

مربی تیم ملی امید همچنین در خصوص شناخت خودش از اعضای این تیم اظهار داشت: بسیاری از این بچه ها سابقه صعود به مسابقات جام جهانی را داشته اند و من هم شناخت کاملی نسبت به آنها دارم. فکر می کنم تیم خوب و شایسته ای داریم که می تواند در این مسیر موفق باشد. در واقع من به آینده این تیم بسیار خوش بین هستم و اگر ذره ای در این خصوص تردید داشتم پیشنهاد همکاری با تیم المپیک را قبول نمی‌کردم. از اردوی پیش روی به جمع تیم اضافه خواهم شد و امیدوارم این بچه های شایسته و توانمند بتوانند تجربه شیرین صعود به جام جهانی جوانان را اینبار در رده المپیک تکرار کنند.

امیرحسین پیروانی تیم امید ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر