کد خبر: 830532 A

در راستای ارج نهادن به مقام شامخ قهرمانان و افتخارآفرینان ورزش کشورمان، صبح امروز پلاک افتخار المپین و پیشکسوت کشتی،رحیم علی آبادی سر در منزل وی نصب شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، بنا بر دستور رییس کمیته ملی المپیک و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ المپین‌های افتخار آفرین ایران و پس از نصب  پلاک افتخار تعدادی از المپین های  کشور با حضور نمایندگان کمیته ملی المپیک بر سر در منزل آنها در برخی از شهرهای مختلف کشور،پلاک افتخار رحیم علی آبادی المپین و پیشکسوت کشتی کشور، صبح امروز  سر در منزل وی در تهران نصب شد.

صبح امروز  بهروز منتقمی مشاور رئیس کمیته، علیرضا رحیمی عضو هیئت اجرایی، حسن رنگرز مدیرموزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک،سعید حسنی پور عضو کمیسیون ورزشکاران با حضور در منزل رحیم علی آبادی پیشکسوت کشتی ضمن تقدیر از ایشان، پلاک افتخار این المپین ارزنده کشورمان را  سر در ورودی منزل ایشان در تهران نصب کردند.

رحیم علی آبادی پیشکسوت کشتی دارنده یک مدال المپیک،یک مدال بازی های آسیایی و دو مدال جهانی است.

‌ بنا بر دستور رئیس  کمیته ملی المپیک و در راستای ارج نهادن بر مقام شامخ افتخار آفرینان المپین کشور،پلاک افتخار این عزیزان با حضور نمایندگان کمیته ملی المپیک با اهدا لوح تقدیر در شهرهای مختلف کشور و برسردرمنزل این عزیزان انجام می‌شود.

کمیته ملی المپیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر