کد خبر: 830480 A

مدیررسانه باشگاه استقلال تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان درباره اتفاقات هواپیمای تبریز به تهران صحبت کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، محمد نوری فر مدیر رسانه‌ای تیم استقلال پیش از شروع نشست خبری درباره اتفاقات رخ داده در هواپیما بعد از بازی مقابل تراکتور گفت: همانطور که می‌دانید آن بازی از ساعت ۱۵:۳۰ به ۱۸ به اصرار مسئولان برگزاری مسابقه تغییر کرد. ما همان زمان گفتیم برای برگشت به تهران مشکل داریم چون بلیت برای ساعت دیگری نبود. بعد از بازی به دلیل ترافیک خارج از ورزشگاه، حدود ۴۰ دقیقه دیر به فرودگاه رسیدیم و بلافاصله و زمانی که به هواپیما رسیدیم، همانطور که خوشبختانه دیدم آقای استیلی هم اشاره کرده‌اند، آقای زرینچه از همه مسافران عذرخواهی کردند. متاسفانه یکی از مسافران که طرفدار تیمی به جز استقلال بود یک سری توهین‌های رگ و ریشه‌ای را به وریا غفوری و چند بازیکن دیگر گفت و به نظرم بازیکنان استقلال خیلی خویشتن داری کردند و هیچ حرف زشتی هم رد و بدل نشد. 

او افزود: من برای بخش خبری بیست و سی متاسف هستم که قضاوت یک طرفه‌ای را انجام داده است. شما بر اساس یک ویدیو دو دقیقه‌ای نمی‌توانید قضاوت کنید. در وسط آن ویدیو که ابتدا در رسانه یک شهر دیگر منتشر شده است و مشخص است که برای اهدافی منتشر شده، شما یک خانم را می‌بینید که نسبت به الفاظ مطرح  شده اعتراض می‌کند. شما از کجا می‌دانید که آن خانم منظورشان با بازیکنان استقلال است؟ چرا فکر نمی کنید کسی که توهین می کرده، آن فرد بوده است نه بازیکنان استقلال؟ آقای استیلی و بسیاری از اهالی رسانه شاهد هستند که چه کسی توهین می‌کرده است. در شان یک برنامه خبری حرفه‌ای پر مخاطب نیست که چنین قضاوتی کند. 

مدیر رسانه‌ای استقلال در پایان اضافه کرد: البته باید این را هم بگویم که انصافا این سفری که ما به تبریز داشتیم از کم حاشیه ترین بازی های ما بود. از مسئولان امنیتی تیم ما یعنی آقای بیژن سلطانی هم ممنونم که برای این سفر زحمت کشیدند. در خود تبریز هم خیلی همکاری شد. هم از طرف باشگاه تراکتور و هم از طرف نیروی انتظامی و مقامات امنیتی همه جوره در خدمت تیم استقلال بودند ولی این یک قلم واقعا خیلی ترافیک بود. ما خیلی معطل شدیم. باز هم از مسافران آن پرواز عذرخواهی می‌کنم. حتی زمانی که برگشتیم به تهران من شنیدم که آن مسافر از بازیکنان استقلال دلجویی کرده است و هیچ مشکلی نبوده است.

استقلال تهران محمد نوری فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر