کد خبر: 830460 A

تجربه بین المللی به تیم جوانان کمک می‌کند

مربی برزیلی تیم فوتبال جوانان ایران معتقد است این تیم بازیکنان با استعدادی در اختیار دارد و از ظرفیت بالایی برای موفقیت در این رده برخوردار است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مارکو اورلیو داکونیا یکی از اعضای کادر فنی تیم جوانان در آستانه آغاز مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا گفت: فکر می کنم این دهمین اردوی آماده سازی ماست. مدت زیادی است که اعضای تیم در کنار هم حضور دارند و اردوها همچنین بازی های تدارکاتی زیادی انجام دادیم. خوشبختانه با حمایت فدراسیون فوتبال چندین مسابقه و تورنمنت بین المللی بسیار خوب در نظر گرفته شد. ابتدا به تورنمنت روسیه رفتیم که در واقع به ما کمک کرد ظرفیت موجود را بشناسیم و بدانیم در چه نقطه ای قرار داریم. در واقع ابتدا می خواستیم قدرت خودمان را شناسایی کنیم. بعد از آن در مسابقات کافا توانستیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم، در اندونزی دو بازی بسیار مفید انجام دادیم و حالا با آمادگی و هماهنگی کامل برای حضور در مسابقات آماده می شویم. تیم ما تجربه بین المللی خوبی کسب کرده که قطعا در این مسابقات کمک خواهد کرد.

مارکو همچنین اظهار داشت: تیم جوانان بازیکنان بسیار خوب و با استعدادی در اختیار دارد که از ظرفیت بالایی برای موفقیت برخوردار هستند، با این وجود می دانیم رقیبان خوب و قدرتمندی در پیش داریم. امارات را به خوبی آنالیز کرده ایم، عملکرد قرقیزستان را در مسابقات کافا زیر نظر داشتیم و در مورد نپال هم اطلاعات زیادی جمع آوری کردیم و می دانیم نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشته اند.مجموعا تمامی حریفان ما قدرتمند هستند و هیچ بازی آسانی در این مسابقات وجود ندارد. البته تیم ما هم با توجه به سازماندهی خوبی که داشته و تلاش اعضای کادر فنی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. خوشبختانه این بازی ها را در تهران برگزار می کنیم و به دنبال کسب امتیازات کامل و صدرنشینی خواهیم بود اما امیدواریم تماشاگران فوتبال هم به ورزشگاه بیایند و از تیم خودشان در اینجا حمایت کنند.

فدراسیون فوتبال تیم جوانان ایران مارکو اورلیو داکونیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر