کد خبر: 830362 A

مدافع تیم صنعت نفت آبادان درخصوص رویارویی با استقلال تهران در هفته دهم لیگ برتر صحبت کرد.

عقیل کعبی مدافع صنعت نفت آبادان در گفت و گو با ایلنا، درخصوص شرایط طلایی پوشان پیش از دیدار مقابل استقلال تهران در هفته دهم لیگ برتر گفت: ما تمرینات خوبی را در تهران داشتیم و آماده این بازی هستیم. این را می‌دانیم که بازی بسیار سختی را در ورزشگاه آزادی مقابل هواداران استقلال داریم. آنها در بازی گذشته مقابل تراکتور به برد بزرگی رسیدند و مطمئنا بازی آسانی نخواهیم داشت. با تمام قدرت مقابل استقلال حاضر می‌شویم و به دنبال حداقل امتیاز خواهیم بود.

او ادامه داد: امسال ما با حضور آقای اسکوچیچ تیم خوبی داریم؛ در هفته‌های اول هماهنگ نبودیم اما خداراشکر رفته رفته بهتر شدیم و تیم ما شکل گرفته است. نتایج خوبی هم به دست آورده‌ایم و می‌توانیم به نتایج بهتر هم برسیم.

کعبی در واکنش به این سوال که مشکلات مالی روی تمرکز آنها تاثیرگذار است یا خیر عنوان کرد: ما از ابتدای فصل حتی یک هزار تومان هم دریافتی نداشتیم و این کار ما را سخت می‌کند، امیدوارم که در این چند روز که به ما قول داده بودند اولین پرداختی را به بازیکنان بدهند تا دغدغه نداشته باشند. الان با استقلال بازی داریم و با وجود مشکلات فقط به این بازی فکر می‌کنیم تا با تمام قوا در زمین حاضر شویم.

مدافع صنعت نفت درخصوص رویارویی با شیخ دیاباته که مقابل تراکتور هت تریک کرده بود گفت: قطعا سخت خواهد بود. برای ما مدافعان سخت است که مهاجمان استقلال را کنترل کنیم. ما باید بیشتر مراقب باشیم و تلاش بیشتری داشته باشیم تا به آنها فرصت ندهیم. استقلال تیم خطرناکی است و ما حداقل یک امتیاز را از آنها می‌گیریم. همه بازیکنان این هدف را دنبال می‌کنیم و پیش بینی می‌کنیم که تماشاگران زیادی از این مسابقه استقبال کنند.

عقبل کعبی درباره پیش بینی از جایگاه صنعت نفت تا پایان نیم فصل اول گفت: ما جایگاه خوبی داریم و تلاش همه این است که این رتبه را در اختیار خودمان داشته باشیم. دوست داریم که در کورس باشیم و می‌توانیم یک کارهایی کنیم که تا جایی که می‌توانیم بین بالای جدولی‌ها باشیم. تنها مشکل مالی وضعیت مالی است که امیدواریم هرچه سریعتر به پایان برسد.

صنعت نفت آبادان استقلال تهران عقیل کعبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر