کد خبر: 830340 A

جوانان برای شروع مسابقات آماده هستند

مدیر تیم فوتبال جوانان ایران در خصوص آخرین وضعیت این تیم پیش از آغاز رقابت های مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا گفت: تیم جوانان از هر نظر برای حضور در بازی ها آماده است و امیدواریم با حمایت فوتبال دوستان نتایج خوبی کسب کنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فراز فاطمی در خصوص آخرین وضعیت تیم جوانان گفت: بعد از ماه ها تلاش اعضای تیم و همکاران خوبم در کادر فنی به اردوی پایانی رسیدیم و آماده حضور در مسابقات هستیم. شرایط بچه ها از نظر روحی و جسمی همچنین تاکتیکی برای حضور در این مسابقات بسیار خوب است. همچنین در این اردو ابتدا در محل مرکز ملی فوتبال اقامت داشتیم و طبق برنامه در هر روز دو تمرین بسیار خوب و مفید انجام شد که کادر فنی و شخص آقای پورموسوی از این تمرینات رضایت کامل داشتند. روز گذشته به بچه ها استراحت دادیم و در هتل اوین استقرار پیدا کردیم تا آماده حضور در بازی ها شویم.

فاطمی اضافه کرد: لازم است از همکاری همه کسانی که در این مدت حامی و همراه ما بودند تشکر کنم. ازجمله سازمان تیم های ملی و فدراسیون فوتبال همچنین کمیته جوانان که در این مدت امکان اعزام تیم به مسابقات روسیه، تورنمنت کافا و انجام دو بازی در اندونزی را فراهم کردند. همچنین مدیریت مجموعه پاس قوامین که از یک ماه پیش به شکل ویژه ترمیم زمین چمن را در دستور کار داشتند و ضعیت زمین بسیار خوب شده است. تنها نکته باقیمانده حضور و حمایت همه جانبه فوتبال دوستان است. امیدواریم این بچه ها را در ورزشگاه شهرک اکباتان تنها نگذارند و در این سه روز حمایت خوبی از تیم داشته باشند تا از امتیاز میزبانی به بهترین شکل استفاده کنیم و جواب حمایت های مردم را با نتایج خوب در زمین بازی بدهیم.

فدراسیون فوتبال فراز فاطمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر