کد خبر: 830208 A

در هفته یازدهم رقابت های لیگ آزادگان و در یکی از حساس ترین دیدارها، گل ریحان در خانه پذیرای نود ارومیه می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، گل ریحان هفته قبل در خانه فجر صدرنشین موفق به کسب یک امتیاز ارزشمند شد و همچنان رکورد نباختن خود را حفظ کرد. گل ریحان در سه بازی اخیر دو تساوی، یک پیروزی، پنج امتیاز، سه گل زده، دو گل خورده و یک کلین شیت داشته است.

شاگردان نصرتی پس از انجام ده بازی، پنج پیروزی و پنج تساوی را در کارنامه خود ثبت کرده اند و اکنون با بیست امتیاز در رده چهارم قرار گرفته اند، آن هم در حالی که اختلافشان با صدر تنها یک امتیاز می باشد و این نزدیکی زیاد به صدر می تواند انگیزه ای برای یاران نصرتی جهت غلبه بر نود باشد، آن هم نودی که یک امتیاز بیشتر از گل ریحان داشته و البرزی ها در صورت غلبه بر آن، می توانند این تیم را پشت سر گذاشته و حداقل صعودی یک پله ای در جدول داشته باشند.

نود ارومیه هم که با سرمربی جوان و خوش آتیه اش همچنان می تازد، هفته ی قبل در ارومیه با یک گل آرمان گهر را شکست داد و با برد اقتصادی دیگر، خود را به صدر و همسایگی فجرسپاسی رساند. نود در سه دیدار اخیر خود به دو پیروزی، یک تساوی، هفت امتیاز، سه کلین شیت و سه گل زده دست یافته و عملکرد بسیار خوبی داشته است.

شاگردان بیاتلو در مجموع ده دیداری که تاکنون پشت سر گذاشته اند، شش پیروزی، سه تساوی، یک باخت و بیست و یک امتیاز در کارنامه ثبت کرده اند و در حالی که با فجر صدرنشین هم امتیاز می باشند، تنها به دلیل تفاضل کمتر در رده ی دوم قرار گرفته اند.

پیروزی در این دیدار حساس جایگاه نود را در صدر تثبیت کرده و استحکام می بخشد؛ باید دید شگفتی سازان این فصل از پس تحقق این امر مهم برآمده و شگفتی دیگر رقم خواهند زد یا خیر.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان نود ارومیه گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر