کد خبر: 830205 A

در هفته یازدهم لیگ آزادگان سرخپوشان پاکدشت در خانه میزبان نیروی زمینی می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرخپوشان پاکدشت هفته قبل برابر استقلال خوزستان متوقف شد تا برای سومین هفته متوالی در کسب پیروزی ناکام باشد و از جمع مدعیان فاصله ی بیشتری بگیرد. شاگردان نیکبخت در سه دیدار اخیر یک باخت، دو تساوی، دو امتیاز، دو گل زده و سه گل زده داشته و عملکرد ضعیفی از خود به جا گذاشته اند.

سرخپوشانی ها در مجموع ده دیدار قبل سه پیروزی، چهار تساوی و سه شکست در کارنامه ثبت کرده اند و با سیزده امتیاز در رده دهم جدول جای گرفته اند، آن هم در حالی که پس از مس رفسنجان، با پانزده گل زده دومین خط هجومی برتر لیگ را دارند و اگر ضعف دفاعی این تیم نبود، چه بسا اکنون شاگردان نیکبخت را در جمع تیم های بالانشین می دیدیم.

نیروی زمینی تهران نیز که هفته هاست اوج گرفته و با عملکرد فوق العاده خود در هفته های اخیر به کلی از بحران خارج شده، هفته قبل با یک گل در خانه خود رایکا را شکست داد تا به سومین پیروزی خود در چهار بازی اخیر دست یابد.

شاگردان روانخواه در سه دیدار اخیر خود دو پیروزی، یک تساوی، هفت امتیاز، چهار گل زده، یک گل خورده و دو تساوی رسیده اند. نیروی زمینی در ده بازی که تا این مقطع به انجام رسانده، سه پیروزی، دو تساوی و پنج شکست در کارنامه ثبت کرده و اکنون با یازده امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول جای گرفته است.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان سرخپوشان پاکدشت نیرو زمینی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر