کد خبر: 830204 A

در هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته اول، آرمان گهر سیرجان در خانه پذیرای علم و ادب تبریز می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آرمان گهر هفته گذشته با یک گل در خانه نود ارومیه مغلوب شد تا ناکامی های خارج از خانه اش ادامه دار باشد و همچنان در جمع تیم های پایین جدول حضور داشته باشد. سیرجانی ها در سه دیدار اخیر خود دو شکست، یک پیروزی، سه امتیاز، سه گل زده و شش گل خورده داشته اند و در هفته نهم نخستین برد فصل خود را برابر سپیدرود جشن گرفتند.

شاگردان شهبا در مجموع ده دیدار گذشته یک پیروزی، پنج تساوی، چهار باخت و هشت امتیاز به دست آورده اند و اکنون در رده ی چهاردهم قرار گرفته اند. پیروزی در این دیدار می تواند آرمان گهر را حداکثر سه پله در جدول بالا بکشد.

علم و ادب تبریز نیز که گویا در چند هفته اخیر به کلی متحول شده، هفته گذشته در خانه خود آلومینیوم مدعی را متوقف کرد. تبریزی ها در سه دیدار اخیر خود یک باخت، یک مساوی، یک برد، چهار امتیاز، سه گل زده و چهار گل خورده داشته اند و آن ها نیز همچون آرمان گهر، اولین برد خود را در هفته نهم رقابت ها به دست آوردند.

علم و ادب در مجموع ده دیدار قبل یک پیروزی، دو تساوی و هفت شکست در کارنامه ثبت کرده و اکنون با پنج امتیاز در رده یکی مانده به آخر جدول قرار دارد.

علم و ادبی ها برای کندن خود از جمع قعرنشینان می بایست تمام تلاششان را به کار گیرند و هیچ بعید نیست به پشتوانه روحیه و انگیزه ای که در هفته های اخیر به دست آوردند، بتوانند در دیدار حساس خارج از خانه برابر آرمان گهر نتیجه ای دور از انتظار رقم بزنند، کما این که در هفته ی نهم نیز یک شگفتی آفریدند.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان آرمان گهر سیرجان علم و ادب تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر