کد خبر: 830194 A

هفته یازدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر فردا دوشنبه 13 آبانماه 98 آغاز خواهد شد.مس رفسنجان در حالی به مصاف رایکا خواهد رفت که چند بازیکن این تیم با مصدومیت شدید مواجه شده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا حیدررضایی مدیر تیم مس رفسنجان در رابطه با شرایط این تیم افزود: پس از بازی پر فشار برابر آلومینیوم اراک و مس کرمان و مصدمیت زیاد بازیکنان نتوانستیم تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم متاسفاته چند بازیکن را بدلیل مصدومیت از دست دادیم.

حمید طاهری فرد، جواد رمضانی، مسعود اسدی و بهروز افشار را دردیدارمقابل رایکا بابل در اختیار نخواهیم داشت همچنین محمد حسین پورو علی پورمحمد نیز از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شدید شده اند که احتمالا دیدار مقابل رایکا را از دست خواهند داد. حیدر رضایی در مورد سه بازیکن دیگر این تیم حمید گلزاری، عیسی پرتو و مهرداد رضایی نیز افزود که این سه بازیکن با سرماخوردگی شدید روبه رو هستند که زیر نظر پزشک تیم تحت مداوا قرار دارند.

سرپرست مس رفسنجان افزود: در این بازی دشوار و حساس تعداد زیادی بازیکنان ما مصدوم هستند و دست سرمربی این تیم نیز خالی می باشد. اما با شناختی که از سرمربی و کادر فنی این تیم دارم مطمئن هستم با تدابیری که از سوی کادر فنی و در راس آنها سرمربی تیم اندیشیده خواهد شد با توکل به خداوند و ائمه اطهار با تمام تلاش سعی خواهیم کرد که دست پر از زمین خارج شویم و به صدر جدول خواهیم آمد.

لیگ یک مس رفسنجان لیگ دسته اول لیگ آزادگان رایکا بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر