کد خبر: 829715 A

بنگر و 40 طلبکار به دنبال مطالبات؛

طلبکاران باشگاه کارون اروند خرمشهر به دنبال دریافت مطالباتشان هستند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه کارون اروند خرمشهر که در تابستان امسال در انتقالی پرسروصدا امتیاز لیگ یکی خود را به باشگاه داماش گیلانیان واگذار کرد تا به لیگ دو سقوط کند، باید انتظار محرومیت بزرگی را داشته باشد که آنها را با تهدید جدی رو به رو خواهد کرد.

مدیران این باشگاه در حالی با فدراسیون فوتبال توافق کردند تا امتیاز لیگ یکی‌شان را به داماش بدهند که پیش از آن با طلبکاران خود تسویه حساب نکرده بودند و با وجود توافق صورت گرفته تخلف بزرگی را مرتکب شدند. با شکایت اولیه‌ای که طلبکاران از این باشگاه به فدراسیون فوتبال بردند اکنون به غیر از محسن بنگر، کاپیتان سابق پرسپولیس تهران 40 نفر دیگر هم خواستار دریافت حق و حقوق خود هستند. 

بنگر که در کلاس مربیگری درجه B آسیا حضور دارد در این خصوص به خبرنگار ایلنا گفت: ما راه‌هایی که وجود داشته را بررسی کردیم و هرکجا که لازم باشد مدارک و ادله را میفرستیم تا به حقوقمان برسیم. اگر فدراسیون فوتبال نمیتواند به شکایت ما رسیدگی کند به فیفا شکایت خواهیم کرد و از جیب هزینه می‌کنیم تا بالاخره این رفتار را محکوم کنیم.

او ادامه داد: واقعا جای تعجب دارد چرا وقتی یک باشگاه بدهکار است به راحتی امتیاز آن واگذار می‌شود؟ ما یک نیم فصل آنجا بازی کردیم و حتی یک هزار تومان هم دریافتی نداشتیم. مقصر فدراسیون فوتبال است. داماش پول نداشته پس جطور امتیاز را خریداری کرده است؟ اگر پول پرداخت شد پس الان کجاست؟ باید جواب سوالات ما هم مشخص شود. اگر آنها پول ندارند پس اجازه بازی به هر دو باشگاه داده نشود و جلوی فعالیتشان را بگیرند.

بازیکن سابق پرسپولیس همچنین درباره برگزاری کلاس‌های مربیگری درجه B آسیا به میزبانی تهران گفت: سطح کلاس‌های بسیار بالاست و در حال یادگیری از اساتید هستیم. آقای پیروانی و دکتر ریاحی خیلی برای ما زحمت می‌کشند؛ بازیکن سابق تیم ملی و بازیکنان سرشناسی در این کلاس حضور دارند که به دنبال مربیگری هستند. امیدواریم که با یادگیری در این کلاس‌ها وارد دنیای مربیگری بشویم.

محسن بنگر کارون اروند خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر