کد خبر: 829501 A

میلادفراهانی در گفتگو با ایلنا:

میلاد فراهانی در خصوص بازی مقابل پیکان،شرایط فنی تیم پس از تغییر سرمربی و تجربه همکاری با مجیدجلالی صحبت کرد.

میلادفراهانی در گفتگو باخبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص تساوی مقابل پیکان اظهار داشت: ازآنجایی که پیکان بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار دارد، بازی بسیارسختی مقابل آن‌ها داشتیم. درست است که آن‌ها گل‌های بسیار زیادی را دریافت کرده‌اند ولی در مجموع عملکرد قابل قبولی داشتند. ما هم به خوبی شرایط تیم پیکان را آنالیز کرده بودیم. و تمامی هدف ما کسب سه امتیاز بازی بود گرچه که تک امتیاز برای ما راضی کننده نیست ولی خوب خداراشکر بعد از چند باخت توانستیم یک امتیاز از این بازی کسب کنیم. امیدوارم که روز به روز شرایط ما بهتر از قبل شود و بتوانیم با نتایجی که کسب می‌کنیم جایگاه بهتری در جدول داشته باشیم.

فراهانی در خصوص شرایط فنی تیم گل‌گهر پس از تغییر سرمربی این تیم عنوان کرد: زمانی که آقای بگوویچ تیم را ترک کردند شرایط تیمی ما از نظر اعتمادبنفس و انگیزه بازیکنان خیلی به ریخته بود اما از زمانی که آقای جلالی به تیم ما آمدند وضعیت روحی و روانی بازیکنان تیم خیلی بهتر از قبل شد. همانطور که می‌دانید وقتی که تیمی چند باخت را پشت سر هم تجربه میکند خیلی سخت می‌شود دوباره آن‌ها را به حالت ایده آل برگرداند. اما خوشبختانه با تلاش‌ها و زحماتی که کادر فنی تیم میکشد شرایط ما روز به روز در حال بهتر شدن است. تیم ما نمایش بسیار خوبی مقابل سپاهان و پیکان داشت ولی معتقدم کمی برای به ثمر رساندن گل بدشانس هستیم. باید تمامی توانمان را بگذاریم تا شرایط گل گهر خیلی خیلی بهتر از این حرف‌ها باشد.

وی درخصوص تجربه همکاری با مجید جلالی و اینکه فکر می‌کند او بتواند در تیم جدیدش موفق شود یا خیر گفت: آقای جلالی مربی بسیار بزرگ و باتجربه‌ای هستند و درتیم‌های بزرگی مربیگری کرده اند. به قول آقای قلعه نوعی مجید جلالی استاد است. همه ما تا به اینجای کار نکات بسیار مهمی را از ایشان آموخته‌ایم امیدوارم که شاگرد خوبی برای ایشان و بازیکنان عالی برای تیم گل گهر باشم.

گلر تیم گل‌گهر سیرجان در خصوص عملکرد خوبش مقابل پیکان گفت: به عنوان یک دروازهبان مسئولیت سنگینی را در تیم گل‌گهر به عهده دارم و عملکرد خوبم به کل بازیکنان تیم برمی‌گردد.خداراشکر میکنم که توانستم عملکرد خوبی در این دیدار داشته باشم. از زمانی که آقای جلالی به گلگهر آمدند تمامی بازیکنان هم قسم شدند تا شرایط تیم را بهتر کنند. تیم ما نیاز به کمک، حمایت از سوی مسئولان و هواداران باشگاه دارد تا بتواند این روند رو به رشدش را باانگیزه تمام ادامه دهد.

فراهانی در خصوص پیشبینی‌اش از بازی بعدی این تیم در مصاف با شاهین بوشهر اظهار داشت: همه بازی‌های لیگ سختی خودش را دارد. قطعا بازی مقابل شاهین بوشهرهم آسان نخواهد بود زیرا آن‌ها به این دلیل که نتایج خوبی نگرفته‌اند برای برد بازی خواهند کرد. ما هم تمامی تلاشمان را می‌کنیم تا با کسب سه امتیاز این بازی فاصله خودمان را بادیگر رقبا بیشتر کنیم و باعث خوشحالی هواداران سیرجانی شویم.

گفتگو: ترنم کشاورز

پیکان گل‌گهر سیرجان مجیدجلالی میلاد فراهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر