کد خبر: 829473 A

توسط یک سایت روسی صورت گرفت؛

چهار دلیل برای علاقه رئال مادرید به جذب سردار آزمون وجود دارد.

به گزارش ایلنا، یک سایت روسی از دلایلی برای جلب توجه رئال مادرید به مهاجم ایرانی زنیت خبر داد.

سایت Versiya روسیه در این باره نوشت: عشق سردار آزمون به رئال مادرید و مشکل زین‌الدین زیدان در خط حمله این تیم، فلورنتینو پرس را وادار می‌کند تا بررسی دقیق‌تری روی ستاره لیگ برتر روسیه داشته باشد.

زنیت حاضر است با دریافت 35 میلیون یورو سردار آزمون را در نقل‌‌وانتقال‌های تابستانی سال آینده بفروشد. مدتی قبل رسانه‌های اروپایی اعلام کرده بوند که تیم‌های لاتزیوی ایتالیا، اورتون و کریستال پالاس انگلیس تمایل به جذب سردار آزمون دارند. این بازیکن از کودکی رویای بازی در تیم رئال مادرید اسپانیا را داشته و در واقع شاید این آرزو برآورده شود. فقط اشتیاق آزمون به بازی در رئال کافی نیست و تمایل زین‌الدین زیدان و پرس برای این انتقال نیز ضروری است. 

چگونه این اتفاق می‌تواند رخ دهد؟ در وهله اول رئال مادرید نمی‌تواند فرم دلربای سردار آزمون را نادیده بگیرد.  او در 18 بازی فصل جاری 8 گل زده و 6 پاس گل داده است. مسئله دوم این است سردار آزمون 24 ساله و جوان است که نشان‌دهنده فرصت کافی او برای پیشرفت حرفه‌ای خواهد بود. با توجه به انتخاب متخصصان رئال مادرید، سردار آزمون می‌تواند فراتر از انتظارها باشد. سومین نکته نیز این است که خریدهای تابستانی رئال مادرید شامل ادن ازار و لوکا یوویچ در سه ماهه نخست فصل جدید فقط یک گل به ثمر رسانده‌اند. به احتمال فراوان رئال مادرید در تابستان 2020 خط حمله خود را تقویت خواهد کرد.

در وهله چهارم باید به این مسئله توجه کرد که انتقال سردار آزمون به سانتیاگو برنابئو هزینه چندانی برای ر‌ئالی‌ها به همراه نخواهد داشت و رویای کودکی این بازیکن نیز عملی می‌شود. در نتیجه معامله قرن لیگ برتر روسیه نزدیک‌تر از آنچه که فکر می‌کنیم است.

رئال مادرید سردار آزمون زنیت سن پترزبورگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر