کد خبر: 829003 A

رقابت‌های کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان - مجارستان

​قرعه کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال (امیدها) قهرمانی جهان، عصر امروز در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که 19 کشتی گیر حضور دارند، پویا ناصرپور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سرداربیک کونوشبایف از قرقیزستان می رود.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور اول در دور بعد با ماکسیم نهودا از بلاروس سرشاخ می شود و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران سوئد و اوکراین می رود. در این وزن 19 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 77 کیلوگرم که 27 کشتی گیر حضور دارند، علی نوروزی در دور نخست به مصاف تمرلان شادوکایف از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده کشتی میان واه پوقوسیان از ارمنستان و رنات ایلیاز از قرقیزستان کشتی خواهد گرفت.

در وزن 87 کیلوگرم  حمیدرضا بادکان در دور اول با مارتیناس نمسویسیوس از لیتوانی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان ماتئو فینیسیلور از آمریکا و کریل ماسکویچ از بلاروس می رود. در این وزن 26 نفر حضور دارند.

در وزن 130 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، علی اکبر یوسفی در دور اول با قرعه استراحت روبروست و در دور دوم به مصاف کونستا مایین پایای از فنلاند می رود و در صورت گذر از این حریف در دور سوم با برنده مبارزه میان ریشتر از آلمان و کریمینیف از اوکراین می رود.

مسابقات اوزان فوق از ساعت 13 فردا (جمعه) به وقت ایران برگزار می شود.

رقابت‌های کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر