کد خبر: 828991 A

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی مقابل نساجی مازندران به اتفاقات روز گذشته در قائمشهر واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، دراگان اسکوچیچ که روز گذشته شاگردانش نتوانستند در مازندران تمرین کنند،‌پس از تساوی مقابل نساجی مازندران گفت: ببخشید با تاخیر آمدم. داشتم صحنه مردود اعلام شدن گل‌مان را می دیدم. شما را هم دعوت می‌کنم این صحنه را مجددا مشاهده کنید و به موضوع پی خواهید برد. زمینی که اینجا وجود دارد، زمینی مناسب بازی کردن در لیگ برتر نیست.

او ادامه داد: هم برای فوتبال بازی کردن و هم اینکه باعث آسیب بازیکنان می شود. اصلا از مساوی خوشحال نیستم اما باید از چرخش بازی و نتیجه راضی باشم. یک بازیکن مصدوم داشتیم که یک وضعیت اورژانسی در نیمه دوم برای ما پیش آورد.

اسکوچیچ در انتها درباره هدفش از حضور در قائمشهر برای برد یا تساوی نیز گفت: به هیچ عنوان این‌طور نیست و چنین احساسی هم نداشتیم. بهتر است از شما تشکر کنم که دیروز اجازه ندادید تمرین کنیم اما امروز اجازه دادید بازی کنیم.

وی همچنین در پاسخ به اعتراض خبرنگاری درباره صحبت هاش راجع به اینکه به آنها زمین نداده بودند، نیز گفت: من دو بار خودم به مسئولین نساجی زنگ زدم، چهل سال است فوتبال دیده ام و یا بازی کرده ام، هیچگاه چنین چیزی ندیده بودم و این موضوع شرم آور است. من به شما قول می‌دهم اگر تا زمان بازی برگشت سرمربی نفت بودم، تیم نساجی در زمین اصلی ما تمرین خواهد کرد.

صنعت نفت آبادان دراگان اسکوچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر