کد خبر: 828974 A

سرمربی این فولاد درخشش دروازه بان تیم نفت مسجد سلیمان را علت تساوی دیدار امروز شاگردانش می‌داند.

به گزارش ایلنا، جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: می‌دانستیم این بازی گل‌های زیاد ندارد چون بازی‌های قبلی حریف را دیده بودیم. نفت مسجدسلیمان برابر استقلال، شهر خودرو و تراکتور با حداقل موقعیت بازی کرد و نتیجه مساوی شده بود. امروز اگر سوشا مکانی نبود 3 امتیاز را می‌گرفتیم.

نکونام افزود: این یک بازی کاملاً بسته، فیزیکی و درگیرانه بود. همانطور که مدعیان قهرمانی هم اینجا نتیجه نگرفته‌اند. در این بازی وحید حیدریه را در اختیار نداشتیم ولی باز هم بازی خوبی انجام دادیم و اگر سوشا مکانی در درون دروازه نبود 3 امتیاز را می‌گرفتیم.

سرمربی فولاد درخصوص این که چرا روز گذشته در نشست خبری حضور نداشت عنوان کرد: در نشست‌های خبری حاضر می‌شوم و اگر سؤالی باشد جواب می‌دهم اما ما دیروز در اهواز بودیم و دیشب به مسجد سلیمان آمدیم. سازمان لیگ باید برنامه‌ریزی کند تا نشست‌های خبری مربیان پیش از بازی مثل همه جای دنیا در شهر خودشان برگزار شود. وقتی تیم ما ساعت 10 دیشب به نفت مسجدسلیمان رسیده، من چطور می‌توانم در نشست حضور داشته باشم؟ گلایه شما بی‌جهت است، چون این شرایط الان پیش آمده است.

سرمربی فولاد درباره 2 گل‌ نفت مسجد سلیمان که از سوی داور مردود اعلام شد، گفت: داور در هر دو صحنه تصمیم درستی گرفت. در صحنه اول گلر ما با توپ به دروازه رفت و در صحنه بعدی هم آفساید مشخص بود. در این بازی دفاع‌های چپ و راست‌مان را نداشتیم و بازیکن 19 ساله خود را به زمین فرستادیم و در یک سمت دیگر نیز هافبک‌مان را بازی دادیم. برای بازی با پرسپولیس گزارشی برای وضعیت مصدومان از تیم پزشکی تیم به دست‌مان نرسیده و فردا در تمرین وضعیت آنها را بررسی می‌کنیم.

جواد نکونام فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر