کد خبر: 828938 A

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر از تلاش کادر فنی این تیم برای احیای بازیکنان شاهین بعد از شکست سنگین مقابل پرسپولیس خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهرداد کریمیان سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ذوب‌آهن در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به نتیجه‌ای که هفته گذشته گرفتیم، شرایط نامناسبی داشتیم. در این هفته با تمریناتی که انجام دادیم فکر می‌کنم شرایط خوبی برای بچه‌ها به لحاظ روحی و روانی ایجاد کردیم.

وی در ادامه تصریح کرد:  شرایط لیگ برتر با لیگ یک متفاوت است. از اول فصل تیم را با ویسی به نحوی بستیم که از سرمایه‌های استان استفاده کنیم و 70، 80 درصد بازیکنان بومی بودند، اما شرایط لیگ برتر متفاوت از لیگ دسته اول است. همه چیز دست به دست هم داد و همه دوستان در حیطه خود پاسخگو هستند. از لحاظ فنی به دنبال انجام کارهایی هستیم، اما در مقابل پرسپولیس شرایط غیرقابل تصور بود، ولی ان‌شاءالله در ادامه راه بچه‌ها موفق باشند.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در مورد اینکه به نظرش برای بیرون رفتن از بحران باید چه کارهایی انجام دهد، عنوان کرد: فکر می‌کنم چیزی که مهم است، یک نتیجه خوب است که در یکی از بازی‌ها رقم بخورد و این نتیجه می‌تواند کمک زیادی به ما کند. امیدوارم این اتفاق خوب رقم بخورد. دوستان در باشگاه‌ هم در حال تلاش هستند تا تیم از این شرایط خارج شود.

کریمیان در ادامه گفت: قطعاً برای نتیجه‌گیری به اصفهان آمده‌ایم و بازی سختی داریم. دو تیم‌ به لحاظ امتیازی به هم نزدیک هستند، اما برنامه‌ریزی ما به نحوری است که از این بازی امتیاز بگیریم و تمرینات سختی را هم پشت سر گذاشته‌ایم. بچه‌ها هم شرایط را درک کردند و امیدواریم هواداران هم فارغ از نتیجه شاهد بازی خوبی باشند و در نهایت هم به نتیجه خوبی برسیم.

وی درباره محرومان و مصدومان تیمش نیز یادآور شد:  ما یک بازیکن مصدوم داریم، موسی‌زاده در بازی پرسپولیس مصدوم شد و به جز او بقیه شرایط خوبی دارند. یکی دو تا بازیکن سرما خورده هم داشتیم که پزشکان آن‌ها را به بازی رساندند.

ذوب آهن اصفهان مهدی کریمیان شاهین بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر