کد خبر: 828913 A

هفته نهم لیگ برتر فوتبال؛

پرسپولیس و ماشین سازی در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار گلی به همراه نداشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 16:30 امروز و در ورزشگاه آزادی تهران میزبان ماشین سازی بود. پرسپولیس با توجه به برتری در دو دیدار قبل خود با شرایط روحی خوبی به این مسابقه آمده بود و از طرفی نتایج نه چندان خوب ماشین سازی در 3 دیدار اخیر باعث شده بود آنها هم برای جبران مافات به مصاف سرخپوشان تهرانی بروند. در نهایت این دیدار به تساوی بدون گل منجر شد و مانند دیدار دو تیم در جام حذفی با از دست رفتن پنالتی پرسپولیس در دقایق پایانی بدون گل در دقیقه 90 به پایان رسید.


داور: علی صفایی

کمک‌ها: علی میرزابیگی و محمدعلی پورمتقی

داور چهارم: رحیم حاجیلو

کمک داوران پشت دروازه: حسین زمانی و کیوان علی‌محمدی

ناظر داوری: سعید بطحایی


کارت زرد: شجاع خلیل‌زاده(63) از پرسپولیس/ شاهین توکلی(24)- سامان نریمان‌جهان(29)  از ماشین‌سازی

کارت قرمز:

گل:


ترکیب پرسپولیس

photo_2019-10-31_17-16-27 (2)

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری (77- مهدی شیری)، محمد انصاری، محمد حسین کنعانی، محسن ربیع‌خواه، احمد نوراللهی (78- سیامک نعمتی)، وحید امیری، مهدی ترابی، علی علیپور و امید عالیشاه (66- بشار رسن)

 

ترکیب ماشین سازی

photo_2019-10-31_17-16-29 (2)

حامد لک، ادواردو دوسانتوس، شاهین توکلی، عزیز معبودی، مسیح زاهدی، احمدرضا زنده‌روح، بابک مرادی، شاهین ثاقبی، محمد قادری (85- محمد سهرابی‌نژاد)، سامان نریمان‌جهان و جفرسون دخسوس (58- قائم اسلامی‌خواه)


دقیقه 90: ضربه چیپ علی علیپور به مرکز دروازه ماشین‌سازی را حامد لک با تیزهوشی و ایستادن سر جای خود مهار کرد.

دقیقه 87: بعد از ارسال توپ از سمت راست زمین، برخوردی بین ترابی و مدافع ماشین‌سازی شکل گرفت که علی صفایی در تصمیمی بحث‌برانگیز به سود پرسپولیس اعلام پنالتی کرد.

دقیقه 73: سانتر دقیق انصاری و ضربه سر امیری را حامد لک به خوبی جمع کرد.

دقیقه 72: توپ ارسالی از جناح راست زمین و ضربه سر امیری از نار دروازه ماشین‌سازی به بیرون رفت.

دقیقه 56: ضربه سر عالیشاه روی پاس چیپ به پشت مدافعان ماشین‌سازی از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 55: ترابی نفوذ خطرناکی از سمت چپ محوطه جریمه ماشین‌سازی انجام داد که شوت او از زاویه بسته با واکنش مناسب حامد لک به کرنر رفت.

دقیقه 50: شوت مرادی به شکل خطرناکی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 43: پرتاب اوت بلند وحید امیری و ضربه پشت سر خلیل‌زاده به نوراللهی رسید که ضربه سر او بعد از برخورد به مدافع ماشین‌سازی به کرنر رفت.

دقیقه 41: ارسال خطرناک عالیشاه از روی کرنر از روی سر تمام بازیکنان عبور کرد و به اوت رفت.

دقیقه 38: سانتر زنده‌روح با دفع ناقص بیرانوند همراه شد که شوت دوسانتوس نیز حاصلی نداشت؛ البته در این صحنه صفایی خطای مهاجمان ماشین‌سازی روی گلر پرسپولیس را اعلام کرد.

دقیقه 36: حرکت ترکیبی بازیکنان پرسپولیس در سمت چپ زمین خطرناک بود که در نهایت ارسال کوتاه نوراللهی و ضربه سر علیپور با اختلاف کمی از کنار دروازه ماشین‌سازی راهی اوت شد.

دقیقه 28: ارسال عالیشاه از سمت چپ زمین به شجاع خلیل‌زاده رسید که حرکت او به سمت دروازه ماشین‌سازی ثمری نداشت و حامد لک با خروج از دروازه توپ را دراختیار گرفت.

​دقیقه 21: ضربه ایستگاهی ترابی به دیوار دفاعی بازیکنان ماشین‌سازی اصابت کرد و در ادامه شوت این بازیکن پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه 15: ماشین‌سازی روی ارسال زنده‌روح از روی ضربه ایستگاهی سمت راست زمین و ضربه سر زاهدی دروازه پرسپولیس را باز کرد، اما کمک داور اول این صحنه را آفساید گرفت. پرسپولیس ضد حمله سریعی تدارک دید که شوت زمینی ترابی را حامد لک به خوبی دفع کرد و در ادامه شوت محکم نوراللهی را مدافعان ماشین‌سازی از محوطه جریمه خودی دور کردند.

دقیقه 13: بابک مرادی حرکت خوبی از سمت راست زمین انجام داد و در زاویه بسته می‌توانست توپ را به دخسوس برساند تا به گل دست پیدا کنند، اما ضربه کم‌دقت او دراختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 10: ترابی نفوذ سریعی از جناح راست محوطه جریمه ماشین‌سازی انجام داد و موقعیت خطرناکی به وجود آورد که ارسال کوتاه او را حامد لک در دو مرحله به خوبی جمع کرد.

دقیقه 6: ارسال زاهدی از جناح راست زمین را دخسوس نتوانست بزند تا توپ دراختیار بیرانوند قرار بگیرد.

 

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر