کد خبر: 828901 A

باشگاه پرسپولیس با اسپانسر جدید خود قرارداد همکاری امضا کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری‌فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با توجه به لزوم افرایش درآمدها و جلوگیری از بروز چالش های مالی، مذاکرات زیادی  با شرکت های متعدد انجام داده و یکی از مذاکرات پس از توافق منجر به قرارداد شد و مراسم انعقاد قرارداد شب گذشته با حضور انصاری فرد و مهدی محمد نبی نایب رییس هیات مدیره باشگاه و همچنین امیر و امید جلیل وند مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت آتیه داده پرداز برگزار شد و این شرکت به عنوان کارگزار باشگاه پرسپولیس در استفاده از برند پرسپولیس طبق قوانین ایران  خواهد بود و مشارکت های زیادی با باشگاه خواهد داشت که همه آنها در قرارداد قید شده است.

 این شرکت که سهام آن در بورس عرضه می شود و به همین دلیل از توان و  شفافیت مالی برخوردار است، سابقه 17 سال فعالیت در زمینه های ورزشی و فناوری اطلاعات  را داشته و مدیران آن هم بشدت علاقه مند به ورزش هستند تا جایی که یکی از مدرن ترین مجموعه های تنیس خاورمیانه (آرشا کلاب) را  در نزدیکی فرودگاه امام خمینی (ره) احداث کرده اند.

به گفته انصاری فرد این  قرارداد در جلسات مکرر و فشرده  هیات مدیره و با حضور معاونین اقتصادی و حقوقی باشگاه مورد بررسی و تایید قرار گرفت و شب گذشته به امضا رسیده و علاوه بر همکاری با ایرانسل و دیگر اسپانسر ها شرکت آتیه داده پرداز به عنوان  کارگزار برند باشگاه و یکی از حامیان مالی قوی باشگاه معرفی شد .

در مراسم انعقاد قرارداد رضا یلوه معاون اقتصادی و حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و اعضای هیات مدیره این  شرکت هم حضور داشتند. خبر توافق باشگاه پرسپولیس با این شرکت که سهام آن در بورس هم عرضه می شود طبق قوانین به محض انعقاد قرارداد  از سوی سایت بورس هم  اعلام شده است.

 انصاری فرد در این باره نوید افزایش و پایداری درآمدها را داد و گفت به زودی از دیگر اقدامات اقتصادی باشگاه و ره‌آوردهای این قرارداد رونمایی خواهیم کرد. اخبار و گزارش های تکمیلی منتشر خواهد شد.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر