کد خبر: 828574 A

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به ابراهیم شکوری از نحوه میزبانی فدراسیون فوتبال در مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی نوشت:

از طرف رئیس و کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا، صعود تیم ملی فوتسال ایران  به مسابقات جام ملتهای فوتسال آسیا 2020 -ترکمنستان را تبریک می‌گویم. همچنین موفقیت در سازماندهی و برگزاری رقابت‌های مرحله مقدماتی که در ارومیه برگزار شد، را تبریک می‌گویم.

بدون شک این موفقیت برگرفته از فداکاری، پشتکار و تلاش بی‌وقفه در برگزاری مسابقات این چنین سطح بالا بوده است. قدردانی صمیمانه من از کمیته سازماندهی محلی را در راستای این میزبانی فوق‌‌العاده که نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و دیگر تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها شاهد آن بودند، پذیرا باشید.

امیدوارم تیم ملی فوتسال ایران به موفقیت های بیشتری در مسیر مسابقات پیش رو و همچنین رقابتهای قهرمانی نوجوانان آسیا که اسفندماه به میزبانی  ترکمنستان برگزار می شود، دست پیدا کند.

لازم به توضیح است، مسابقات مرحله مقدماتی قهرمانی فوتسال آسیا در منطقه مرکز و جنوب آسیا به میزبانی استان آذربایجان غربی برگزار شد و در نهایت شاگردان ناظم الشریعه موفق شدند با دو پیروزی برابر ترکمنستان و قرقیزستان به عنوان تیم اول گروه A به مسابقات جام ملتهای فوتسال آسیا 2020 آسیا صعود کنند.

فدراسیون فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر