سرخط خبرها:
کد خبر: 828280 A

در هفته دهم رقابت های لیگ آزادگان، علم و ادب تبریز در خانه پذیرای آلومینیوم اراک خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علم و ادب که بالاخره در هفته گذشته توانست نخستین پیروزی خود را در بابل برابر رایکا جشن بگیرد، با دشت نخستین سه امتیاز تا حدودی از بحران خارج شده و از روحیه خوبی بهره می برد.

تبریزی ها در سه بازی اخیر یک پیروزی، یک تساوی و یک باخت را تجربه کردند و گرچه روندی سینوسی را پشت سر گذاشتند، اما با برد در بازی آخر خود، ضمن کسب روحیه، برای رقیب خود در هفته جاری خط و نشان کشیدند.

علم و ادب در نه بازی قبل یک پیروزی، یک تساوی و هفت باخت را در کارنامه ثبت کرد جالب این جاست که هر چهار امتیاز کسب شده توسط این تیم، در سه هفته اخیر به دست آمده که این نشان از رشد این تیم تبریزی در هفته های اخیر دارد. علم و ادب تبریز با چهار امتیاز در رده هفدهم جدول هجده تیمی قرار دارد و برای کندن خود از قعر نیاز مبرم به سه امتیاز دیدار با آلومینیوم دارد، امری که البته بسیار دشوار به نظر می رسد.

آلومینیوم نیز هفته قبل در خانه برابر مس رفسنجان با حساب دو بر دو متوقف شد تا اختلافش با صدر به چهار امتیاز برسد. شاگردان فکری در سه بازی اخیر یک باخت، یک برد و یک مساوی را پشت سر گذاشته و روندی سینوسی داشته اند؛ آن ها در این سه دیدار چهار گل زدند و چهار گل نیز دریافت کردند.

ایرالکو در مجموع نه بازی قبل به چهار پیروزی، چهار مساوی و یک شکست رسیده و با شانزده امتیاز در رده ی ششم جدول قرار گرفته است. اراکی ها برای نزدیک شدن به جمع صدرنشینان و بیشتر نشدن اختلاف با تیم های بالای جدول، نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار دارند و باید دید از پس علم و ادبی که به تازگی جانی دوباره گرفته برخواهند آمد یا خیر.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان آلومینیوم اراک علم و ادب تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر