کد خبر: 828279 A

در هفته دهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران، سپیدرود رشت در خانه پذیرای قشقایی شیراز می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سپیدرود هفته قبل برابر آرمان گهر شکست خورد تا بحرانی که چند هفته است دامن گیر این تیم شده، همچنان تداوم یابد. سپیدرود در سه دیدار اخیر خود به یک تساوی و دو باخت رسیده و در چهار دیدار قبل تنها یک بار موفق به گلزنی شد تا نشان دهد از حیث هجومی ضعف زیادی دارد.

سپیدرود در مجموع نه بازی که تاکنون به انجام رسانده، سه پیروزی، سه تساوی و سه شکست داشته و با دوازده امتیاز در رده ی دهم جدول قرار گرفته است.

یاران نظرمحمدی هفته هاست در کسب پیروزی ناکام بوده اند، آخرین پیروزی آن ها به هفته پنجم بر می گردد و می بایست برای اتمام ناکامی و جلوگیری از وخامت اوضاع تیمشان، تمام همت خود را در دیدار خانگی برابر قشقایی به کار گیرند.

قشقایی نیز هفته گذشته در خانه خود با نتیجه یک بر یک برابر نیروی زمینی متوقف شد تا برای هشتمین هفته متوالی از کسب پیروزی عاجز باشد. شیرازی ها در سه دیدار اخیر خود دو تساوی، یک باخت، دو گل زده و سه گل خورده داشته اند.

شاگردان مهدی فروردین در نه دیداری که تاکنون به انجام رسانده اند، یک پیروزی، سه تساوی و پنج شکست را در کارنامه ثبت کردند و با شش امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول حضور دارند.

اختلاف قشقایی با تیم آخر چهار و با تیم یکی مانده به آخر جدول تنها دو امتیاز می باشد که این نکته حاکی از آن است که شیرازی ها در صورت ادامه ی این روند به قعر جدول سقوط خواهند کرد و برای جلوگیری از این اتفاق، به کسب نتیجه برابر سپیدرود نیاز حیاتی دارند.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان سپیدرود رشت قشقایی شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر