کد خبر: 828084 A

سرپرست رایکا بابل مطرح کرد؛

مراسم معارفه سرپرست جدید باشگاه رایکا بابل در تمرین عصر امروز این تیم برگزار شد.

به گزارش ایلنا، سرپرست جدید باشگاه رایکا بابل درخصوص آخرین اخبار این باشگاه گفت: جا دارد تشکری از آقای چرچیان سرپرست سابق باشگاه رایکا بابل داشته باشم منتهی قسمت ما بوده که در این مقطع زمانی خدمت برسیم. واقعا باشگاه بازیکنان خوبی در اختیار دارد ولی فوتبال است و هزار اتفاق. امیدوارم در آینده روزهای خوبی داشته باشیم.

ابراهیم محمودی افزود: باتوجه به اتفاقاتی که در بازی قبلی رایکا مقابل علم و ادب اتفاق افتاد و ما استعفای دسته جمعی کادرفنی را شاهد بودیم، درحال حاضر تمرینات زیر نظر محمد باباگل‌زاده برگزار می‌شود. شرایط را خوب می‌بینیم و تنها نگرانی ما بر روی مسئله داوری است. داور بازی ما با نیرو زمینی، برای اولین بار است که در لیگ یک قضاوت می‌کند.

محمودی درخصوص بازی با نیرو زمینی گفت: به هر شکل نیرو زمینی تیمی است که همواره مورد لطف قرار گرفته است و امیدوارم که داور تمام وجدان و شرفش را برای این بازی به کار ببرد تا حق تیمی ضایع نشود. از کمیته داوران استدعا دارم حتما نگاهی ویژه به مسائل داوری داشته باشد زیرا رایکا از نظر داوری مظلوم واقع شده است.

وی ادامه داد: گرچه اولین روزی است که در خدمت باشگاه رایکا هستم، اما نتایج و بازی‌های این باشگاه را دنبال می‌کردم. از بازی مس کرمان گرفته تا بازی خانگی مقابل بادران و بازی با نود ارومیه و ... از لحاظ داوری متضرر شده است. مگر یک تیم چند امتیاز می‌تواند کسب کنند که داوران می‌آیند و شمشیر را از رو می‌کشند!

سرپرست رایکا خاطر نشان کرد: شهرستان بابل زجر کشیده ناملایمت‌هایی است که به این شهر تحمیل شده و امیدوارم که در بازی با نیرو زمینی مسئولین نگاه ویژه‌ای داشته باشند و حق مردم بابل به همین راحتی‌ها ضایع نشود. خواهش می‌کنم از کمیته داوران که فیلم بازی‌های رایکا را نگاه کند. تمام ضربه‌هایی که ما خوردیم، از مسئله داوری بوده است. ما برای سربلندی شهرمان در این بازی حاضر خواهیم شد.

محمودی در خاتمه اظهار داشت: تشکر می‌کنم از همه کسانی که قبلا در این تیم زحمت کشیدند. همچنین از هواداران عزیز نیز تشکر می‌کنم که باحضور همیشگی خود در ورزشگاه باعث دلگرمی مجموعه باشگاه می‌شوند و هر بازی نیز با حضور حداکثری خود در ورزشگاه، مایه سربلندی ما می‌شوند. امیدوارم که این تیم عزت خودش را حفظ کند و فوتبال بابل به آن جایگاه واقعی برسد.

لیگ دسته یک ابراهیم محمودی سرپرست رایکا بابل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر