کد خبر: 828008 A

سرمبری تیم فوتبال چلسی می‌گوید تیمش روز به روز بهتر می‌شود و تیم مستحکمی را آماده خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، فرانک لمپارد، سرمربی چلسی انگلیس در اظهارنظرش جدید درباره بازگشت به این تیم و قبول سرمربیگری آبی‌های لندنی صحبت کرد: وقتی می خواستم سرمربی چلسی شوم احساس میکردم گزینه های مختلفی داریم. مردم درباره محرومیت از نقل و انتقالات صحبت میکردند و خب این طبیعی است وقتی بازیکنی که 50% گل های فصل قبل تیمت را زده و زیاد خلق موقعیت می‌کرد را از دست می‌دهید باید تحت تأثیر قرار بگیرید.

او ادامه داد: ما باید با این واقعیت رو به رو می‌شدیم چون ادن میخواست از ما جدا شود ولی ما بازیکنانی رو داشتیم که میتوانستند جای او را پر کنند ما بازیکنانی در حمله داریم که تشنه گلزنی هستند. ما تیمی هستیم که می‌خواهد به سرعت توپ را انتقال بدهد و توپ را زیاد حفظ کند؛ بعضی اوقات می‌توانیم از جناح‌های متخلف حمله کنیم. ما تیمی هستیم که بصورت گروهی درحال به ثمر رساندن گل هستیم و باید به همین روال ادامه بدیم.

لمپارد درخصوص عملکرد شاگردانش افزود: در تیم من همه درحال تلاش هستیم که جای ادن را پر کنیم. از نظر من، ما بازیکنان خیلی خوبی داریم که می‌توانند در حمله عالی باشند. هواداران چلسی که به برنلی سفر کرده اند، میخواستند تیمی را ببینید که در تلاش است تا فوتبال زیبا و هجومی را بازی کند و این شیوه فوتبال من است، فوتبال زیبا و هجومی سبک من است و می‌خواهم تیمم اینطور فوتبال بازی کند. من در گذر زمان تیم خیلی بهتری خواهم ساخت و البته اگر می‌خواهیم در زمین حریف فوتبال بازی کنیم باید در نحوه دفاع کردنمان نگران باشیم.

سرمربی چلسی گفت: من می‌خواهم با هدف ایجاد موقعیت توپ را به سرعت به حرکت در بیاریم و بازیکنان من درحال تلاش برای اینکار هستند و ما هر روز در تمرینات روی آن کار می‌کنیم. ما در ابتدا شروع سختی داشتیم اما من به تیم باور داشتم و به کاری که در تمرینات می‌کنند اعتقاد دارم. واقعا خیلی خوشحالم که به سرعت به این سطح رسیدیم، ما سخت کار می‌کنیم اما باید آگاه باشیم که می‌توانیم خیلی بیشتر از این‌ها پیشرفت کنیم و اگر در این لحظه بیش از حد احساس اعتماد نفس کنیم، انتظارات دیوانه وار از خودمان بالا می‌رود. از درون ما شروع می‌شود که بازی به بازی چگونه میتوانیم روز به روز بهتر بشیم. در این لحظات وظیفه من این است که به بازیکنان و تیم چنین روحیه ای را تزریق کنم.

چلسی فرانک لمپارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر