کد خبر: 827864 A

استقلال و بحران مصدومیت

محسن کریمی اولین مصدوم آبی‌ها بود. بعد از او سیاوش یزدانی هم در اردوی تیم ملی آسیب دید تا دومین آسیب‌دیده آبی‌ها باشد. داریوش شجاعیان هم رباط صلیبی پاره کرد تا سومین بازیکن آسیب‌دیده استقلال باشد.

به گزارش ایلنا، استقلال که چندهفته‌ای است روی نوار برد و موفقیت قرارگرفته است این روزها با بحران مصدومیت دست‌وپنجه نرم می‌کند. محسن کریمی اولین مصدوم آبی‌ها بود. بعد از او سیاوش یزدانی هم در اردوی تیم ملی آسیب دید تا دومین آسیب‌دیده آبی‌ها باشد. داریوش شجاعیان هم رباط صلیبی پاره کرد تا سومین بازیکن آسیب‌دیده استقلال باشد.

قبل از بازی با پارس جنوبی جم روزبه چشمی که چند بازی اول فصل را به دلیل آسیب‌دیدگی از دست‌ داده بود بازهم مصدوم شد تا شمار بازیکنان آسیب‌دیده آبی‌ها به 5 نفر برسد. فرشید باقری و شیخ دیاباته هم حدود یک ماه مصدوم بودند و تازه چند روز است که شرایط بازی پیداکرده‌اند. اگر محمد بلبلی محروم را هم به این لیست اضافه کنیم، آندره آ استراماچونی در بازی پارس جنوبی 6 بازیکن استقلال را در اختیار نداشت! کادر فنی و پزشکی استقلال دلیل این مصدومیت‌ها را فشردگی بازی‌ها عنوان می‌کنند و از برنامه‌ریزی لیگ ایراد می‌گیرند.

این در شرایطی است که سایر تیم‌ها چنین مشکلی ندارند یا اگر دارند به این تعداد نیست.شاید بخشی از این مصدومیت‌ها از بدشانسی باشد اما از طرف دیگر نگاهی به لیست بازیکنان استقلال نشان می‌دهد که اغلب بازیکنان این تیم سابقه مصدومیت‌های طولانی و پی‌درپی رادارند.حسین حسینی،وریاغفوری،روزبه چشمی،داریوش شجاعیان،مهدی قائدی، علی کریمی، فرشید باقری، سجاد آقایی و محسن کریمی ازجمله بازیکنان استقلال هستند که قبل از شروع  این فصل هم سابقه آسیب‌دیدگی‌های زیاد را داشته اند.

استقلال اندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر