کد خبر: 827616 A

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی از مصوبات جلسه سازمان تیم‌های ملی با حضور سرپرست فدراسیون دو و میدانی خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی با حضور ایرج عرب سرپرست فدراسیون و اعضای این سازمان پیرامون بررسی و برنامه ریزی‌های پیش روی، بعد از ظهر امروز در محل فدراسیون برگزار شد.

حسین شایان سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون در خصوص اهم مباحث این نشست در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون اظهار داشت: یکی از مهمترین مصوبات این جلسه برگزاری اردوهای تیم ملی جوانان جهت آمادگی برای حضور در مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا که سال آینده در تایلند برگزار می‌شود مورد بحث‌و بررسی قرار گرفت و مصوب شد تا اردوهای تیم ملی جوانان با محوریت برنامه‌های علمی، آزمونهای آنترپومتریک، فرهنگی، روانشناسی و ‌پزشکی با بهترین شکل ممکن به مدت ۷ماه ودرچندمرحله اردو در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران سایراستانها برگزار شود.

شایان افزود: در این اردوها قصد داریم از مربیان ورزشکاران نیز دعوت کنیم تا با حضور ناظران فدراسیون دو و میدانی ورزشکاران را در طول مدت اردو همراهی نمایند.

وی با اشاره به ورزشکاران المپیکی و برنامه ریزی‌های فدراسیون گفت: برنامه‌های آماده‌سازی آقایان حدادی و تفتیان، دو ورزشکار المپیکی مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد با هماهنگی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و‌جوانان شرایط برگزاری اردوهای آن‌ها نیز میسر شود. همچنین تعدادی از ورزشکاران که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند و ورزشکارانی که در مسابقات آتی نتایج قابل توجهی کسب کنند توسط فدراسیون دو و میدانی و ادارات کل ورزش و جوانان استان‌های مربوطه‌شان مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی در خصوص‌ برگزاری مسابقات پیش روی گفت: مصوب شد مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور‌ در نیمه اول آذرماه به میزبانی استان‌های داوطلب برگزاری پیگیری شود و نفرات برتر نیز به اردوی تیم ملی دو صحرانوردی دعوت می‌شوند. همچنین مصوب شد مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور در اوایل دی ماه برگزار شود و برترین‌های این مسابقات جهت اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا که سال آینده در چین برگزار می‌شود به اردوی تیم ملی دعوت شوند.

لازم به یادآوری است در این نشست هاشم صیامی دبیرکل فدراسیون، حمید فردین پور نایب رییس فدراسیون، پریسا بهزادی نایب رییس بانوان فدراسیون، علی رضایی مسئول کمیته رده‌های پایه، سجاد مرادی، حسن شایان و علی رحمانی دیگر اعضای سازمان تیم‌های ملی نیز حضور داشتند.

فدراسیون دوومیدانی حسین شایان ایرج عرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر