کد خبر: 827265 A

گل ریحان البرز در هفته نهم رقابت های لیگ آزادگان موفق شد با حساب دو بر یک برابر خوشه طلایی به برتری برسد و ضمن کسب سه امتیاز ارزشمند این دیدار حساس، همچنان خود را در کورس نگه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، گل ریحان که با هدایت محمد نصرتی توانسته روند خوب فصل گذشته خود را ادامه دهد و به مانند لیگ قبل درخشان عمل کند، در 9 بازی به 5 پیروزی و 4 تساوی دست یافته و با 19 امتیاز در رده سوم جدول جای گرفته است، آن هم در حالی که تنها یک امتیاز با صدر فاصله داشته و در کنار مس رفسنجان، یکی از دو تیم بدون باخت تا این مقطع از فصل می باشد.

یاران محمد نصرتی در فاز هجومی و دفاعی نیز عملکرد خوبی را در این 9 هفته به نمایش گذاشته و آمار و ارقام خوبی را به ثبت رسانده اند؛ گل ریحانی ها تاکنون دوازده گل به ثمر رساندند و چهارمین خط هجومی برتر لیگ آزادگان را دارند، در حالی که که در فاز دفاعی از فاز هجومی نیز بهتر عمل نموده و با تنها پنج گل خورده، پس از نود ارومیه، عنوان دومین خط دفاعی برتر لیگ یک را تا این مقطع به خود اختصاص داده اند، ضمن این که پنج کلین شیت هم داشته اند.

آمار و ارقام و عملکرد گل ریحان در این 9 دیدار، همه و همه نشان از یک تیم مدعی، منسجم و با انگیزه دارد و در صورت حفظ و تداوم روند مثبت فعلی تا انتهای فصل، چه بسا این تیم خوب و پرنشاط البرزی با سرمربی جوان خود رؤیای صعود را محقق نماید.

لیگ یک لیگ دسته اول محمد نصرتی لیگ آزادگان گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر