کد خبر: 827253 A

سرمربی استقلال در مورد برتری تیمش مقابل پارس جم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، آندره‌آ استراماچونی بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی جم، درباره حضورش با داریوش شجاعیان در نشست خبری پس از این دیدار گفت: شخصا از داریوش شجاعیان درخواست کردم در نشست خبری حاضر شود تا به او انرژی بدهیم و از طرف همه بازیکنان، کادرفنی و بقیه اعضا این کار را انجام دهم. شاید شما ندانید که شجاعیان چه شرایط سختی دارد اما من این را درک می‌کنم. رختکن استقلال همیشه در کنار داریوش است. نه به دلیل موضوعات فنی بلکه به دلیل شخصیت خوب این بازیکن در کنار او هستیم. شجاعیان توقع نداشت من او را دعوت کنم و به همین دلیل به موهای خود نرسیده است. (باخنده)

وی در ادامه درباره سبک بازی آبی ها و تغییرات این تیم بعد از گل دوم، تصریح کرد: امروز استقلال نمایش خوبی داشت. تنها تیمی هستیم که در ۸ روز سه دیدار داشتیم. ما دو موقعیت خیلی خوب برای گل سوم داشتیم و در ۱۵ دقیقه آخر نیز با ۱۰ بازیکن بازی کردیم. مشکلی برای دو قلوی فرشید باقری پیش اومد و ریگی نیز در دفاع چپ حضور داشت. به بازیکنانم برای نمایش شجاعانه تبریک می‌گویم.

سرمربی استقلال در پایان و در پاسخ به سوالی درباره مشکلات تیمش در ضربات ایستگاهی، اظهار کرد: ما باید پیشرفت کنیم. این تازه شروع سفر ما با تیم است و اما این برای من سخت است که بخواهم یک ترکیب را پشت هم داشته باشم زیرا همیشه مشکل داریم. امروز ما دو بازیکن یعنی یزدانی و چشمی را برای توپ‌های بلند نداشتیم. می‌دانستیم پارس جنوبی بازیکنان خوبی دارد که از کناره‌ها ارسال می‌کنند اما ما برای سومین دیدار کلین شیت کردیم و باید به همین شکل شرایط را ادامه دهیم و وضعیت را بهتر کنیم.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر