کد خبر: 827252 A

سرمربی پارس جم به عملکرد داور دیدار با استقلال معترض است.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند بعد از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود، اما نتیجه آن منصفانه نبود. از شاگردانم به خاطر عملکردشان ممنونم.  تیم ما امروز اندازه توانش و بودجه‌ای که داریم، عملکرد خیلی خوبی داشت.

وی در ادامه افزود: ترکمان بازیکن جوان ما که امروز ستاره زمین بود مبلغ قراردادش 200 میلیون تومان است در حالی که خودتان می‌دانید قرارداد بازیکنان دیگر تیم‌ها چقدر است. حرف اصلی من این است که هر شخص در هر مقامی فرق نمی‌کند داور باشد یا هر فرد دیگری باید عدالت‌محور باشد. در مورد داوری که نباید صحبت کنیم، حق اعتراض هم که نداریم، اما در مورد برخی مسائل حرف که می‌توانیم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی خاطرنشان کرد: داور امروز دو پنالتی مسلم برای ما نگرفت و گل سالم‌مان را هم آفساید اعلام کرد. تیمی که شب قبل از مسابقه یک نفر از مجوعه تیم پول هتلش را می‌دهد و کل بودجه‌اش به 10 میلیارد نمی‌رسد، چرا باید این‌چنین حقش خورده شود؟! آیا این انصاف است که با تیم ما چنین برخوردی شود؟! تیمی که چهار پنج جوان را در لیگ برتر بازی داده است، نباید این‌چنین مورد بی‌مهری قرار بگیرد. من مانده‌ام داور چطور گل محمد نوری را آفساید گرفته است، در حالی که کاملاً مشخص بود او در آفساید نیست. کاری به این ندارم که توپ در محوطه جریمه به دست مدافع استقلال برخورد کرد یا نه، اما خطای محرز پنالتی که روی پاکدل اتفاق افتاد چرا گرفته نشد؟!

کمالوند در ادامه اضافه کرد: آقایان عزیز! ما که از نظر مالی اوضاع‌مان مشخص است حداقل بگذارید در زمین فوتبال حق‌مان را بگیریم و عدالت را رعایت کنید. استقلال روی شوت راه دور گل زده نوش جانش، اما ما هم گل سالم زدیم، چرا داور باید آن را آفساید اعلام کند؟! ما که اهل اعتراض کردن در کنار زمین نیستیم و بلد هم نیستیم تیم را بیرون بکشیم، فقط می‌خواهیم عدالت رعایت شود. خواهش من از ممبینی این است که بنشیند، بازی ما و استقلال را ببیند و اگر واقعاً حقی از تیم پارس ضایع شده است به یک شکلی این حق ضایع شده از ما را برگرداند. تیم ما نه مدعی قهرمانی است و نه دنبال سهمیه گرفتن، بلکه فقط می‌خواهیم در لیگ بمانیم.

وی در پایان گفت: ما در بازی‌های قبل‌مان موقعیت‌های زیادی را از دست داده و به تیر دروازه زدیم. همین امروز هم دو موقعیت صد درصد را از دست دادیم، اما یک گل سالم زدیم و دو پنالتی‌مان هم گرفته نشد که اگر این اتفاقات رخ نمی‌داد، شاید شکست نمی‌خوردیم.  به‌هرحال خوشحالیم که تیم خیلی خوبی داریم و امروز هم به هیچ عنوان مستخق شکست نبودیم. مثل بازی با تراکتور و پرسپولیس که در آن دو بازی هم حق‌مان شکست نبود.

لیگ برتر فوتبال فراز کمالوند پارس جم جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر