کد خبر: 827246 A

با پایان هفت بیست و هشتم؛

استقلال در آغاز هفته بیست و هشتم موفق شد جایگاه دوم جدول رده بندی را با توجه به تساوی مقابل شهرخودرو مشهد همچنان در دست داشته باشد.

به گزارش ایلنا، هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال با انجام سه دیدار پیگیری شد. در نخستین دیدار هفته تیم استقلال تهران به مصاف شهرخودرو مشهد رفت و دو تیم به تساوی دو بر دو رضایت دادند.

در بازی بعدی تیم نساجی مازندران در خانه سپاهان اصفهان با گل سه امتیاز میری دست پر به خانه بازگشت و پیروز میدان شد. تیم فولاد خوزستان هم موفق شد با برتری مقابل نفت مسجد سلیمان به رتبه سوم جدول رده بندی صعود کند.

در دومین روز از این مسابقات تیم پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی از ذوب‌ آهن اصفهان میزبانی کرد و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

در روز پایانی پنج مسابقه برگزار شد. در دیدار اول ماشین سازی تبریز و پارس جنوبی جم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. تیم‌های فولاد و شاهین بوشهر هم به ترتیب مقابل سایپا و تراکتور تبریز به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.

پیکان با نتیجه یک بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان به برتری دست یافت و نفت مسجد سلیمان در بازی خانگی با نتیجه 3 بر دو مقابل گل گهر سیرجان شکست را پذیرفت.

جدول مسابقات لیگ برتر در پایان هفته بیست و هشتم را مشاهده می‌کنید:

 

555

جدول رده بندی لیگ نوزدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر