کد خبر: 827218 A

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: در بازی با پیکان روی اشتباه فردی گل اول و دوم را خوردیم.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل پیکان گفت: به حسین فرکی مربی عزیزم و کادر فنی او و پیکان تبریک می‌گویم. در مورد روند فنی تیم ما به جرات می‌گویم یکی از کامل‌ترین بازی‌ها از لحاظ مالکیت توپ در هشت هفته اخیر را پشت سر گذاشتیم و تیم ما از لحاظ مالکیت توپ، فوق‌العاده و کاملاً بر بازی مسلط بود. روی اشتباه فردی گل اول و دوم را خوردیم و دیر به بازی برگشتیم.

وی ادامه داد: با دو موضوع در تیم مواجه هستیم. یکی فشار روحی و روانی که پس از خوردن گل روی تیم ما می‌نشیند و دیگری دقت در عملکرد خط حمله. به راحتی موقعیت‌های گل ایجاد می‌کنیم و در این موضوع، نوع تیم حریف برای ما مهم نیست. مقابل تراکتور و استقلال فرصت‌های خوبی ایجاد کردیم و برابر سپاهان هم در اواخر مسابقه، چند موقعیت به وجود آوردیم. در هر بازی شانس‌های خوبی می‌گیریم، اما دقت لازم را نداریم. این موضوع صرفاً تقصیر بازیکن نیست و باید خیلی روی دو موضوع ذکر شده زحمت بکشیم.

سرمربی ذوب‌آهن با اشاره به افت تیمش پس از دریافت گل تصریح کرد: تیم ما از لحاظ روانی پس از گل خوردن، افت می‌کند و به «خَلسه» می‌رود. البته امروز این موضوع را حل کردیم و پس از دریافت گل، مالک کل بازی بودیم. موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم. شوت نژادمهدی به کمر بازیکن خورد و قیچی برگردان درخشان‌مهر مانند صحنه‌ای از بازی ایران - استرالیا، از روی خط دروازه دفع شد. فرصت‌های گلزنی دیگری هم برای ما ایجاد شد که از دست دادن آنها را نمی‌توانم کاملاً روی بی‌دقتی بگذارم.

منصوریان با اشاره به تحت فشار بودن شاگردانش خاطرنشان کرد: فشار روحی و روانی باعث می‌شود دقت بازیکنان کم شود و به آنها هم گفتم که نمی‌توانم از بازی خوب شما چشم‌پوشی کنم. مقابل سپاهان و سایر تیم‌ها، بسیار مالکانه بازی کردیم و باید دقت عمل را با عبور از این فشارها، همزمان کنیم. از عملکرد فنی بچه‌ها خیلی راضی هستم و از مدیران عامل کارخانه و باشگاه ذوب‌آهن عذرخواهی می‌کنم. آنها را خیلی تحت فشار گذاشتم. محمدی (مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن)‌ چند روز پیش از بازی با شهر خودرو، صد درصد از من حمایت کرد.

« شبانه‌روزِ خودم را می‌گذارم تا تیم از این فشار خارج شود که خارج هم می‌شود.» وی ضمن بیان این جمله گفت: به بچه‌ها می‌گویم برای تکرار اتفاقات سال گذشته دیر نشود. سال گذشته از هفته هجدهم برگشتیم و در رده ششم قرار گرفتیم. برای این تیم زحمت کشیدیم و بازیکنان جوان و باتجربه خیلی خوبی داریم. شاید برخی اوقات بازیکنان برای رهایی از بی‌دقتی، نیاز به فریاد داشته باشند. از هواداران، رئیس کارخانه و مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن عذرخواهی می‌کنم.

علیرضا منصوریان ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر