کد خبر: 827205 A

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما در همه 90 دقیقه در این بازی سرتر بودیم، بابت گل هایی که زدیم خیلی خوشحالم.

به گزارش ایلنا، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: به بازیکنانم بابت این بازی تبریک می گویم. ما در همه 90 دقیقه در این بازی سرتر بودیم. بابت گل هایی که زدیم خیلی خوشحالم. خوشحالم بابت اینکه علیپور که گل زد و اعتماد به نفس خود را به دست آورد. از همه هواداران تشکر می کنم که صبوری کردند تا ما به اینجا برسیم.

وی درباره نیمکت نشینی شجاع خلیل زاده و سید جلال حسینی ادامه داد: همیشه تصمیماتی که می گیرم را می پذیرم. بازیکنانی که گفتید مهم هستند اما مصدومیت داشتند. به همین دلیل کسانی را بازی دادم که ریتم بهتری داشتند. بابت رفتار این 2 بازیکن تبریک می گویم که به منافع تیم خودشان فکر می کنند. به خصوص سید جلال حسینی که چه بازی کند چه نه به منافع تیم فکر می کند.

کالدرون افزود: ما شایستگی این برد را داشتیم، از دقیقه اول دیدید که چطور به حریف فشار آوردیم. دیدید که چطور گروهی بازی کردیم و این چیزی است که من دنبال آن بودم. بازیکنان می دانستند من چه می خواهم و آن را در زمین انجام دادند. بازیکنانم ساده بازی کردند و تیم حریف گزینه‌ای نداشت. در نیمه دوم کمی شل بازی کردیم و دیدم که حریف قدرتمندی داریم. این نشان داد که اگر به آن ها فرصت بدهیم می توانند دردسر ایجاد کنند.

سرمربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: کریمیان مربی بزرگی است و فوتبال را خیلی خوب می فهمد. ما امروز بهترین بازی خودمان را انجام دادیم. ما به زمان نیاز داشتیم و هر چه بیشتر زمان بگذرد باز هم از این بازی ها از ما می بینید. من می دانم چه می خواهم و از بازیکنانم تشکر می کنم که امروز بازی خوبی انجام دادند.

وی درباره استقبال هواداران بوشهری از پرسپولیس ادامه داد: من به خاطر لطف و اشتیاق مردم از آنها تشکر می کنم اما ما در برنامه ریزی توقع چنین استقبالی نداشتیم و برای همین ناهماهنگی هایی به وجود آمد. امروز می دانستیم چه می شود و برای همین همه برنامه ریزی ها انجام شد. من از لطف مردم ممنون هستم و امیدوارم در آینده با برنامه ریزی بهتر دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

کالدرون در خصوص جو استادیوم افزود: جو استادیوم عالی بود و من از مردم بوشهر ممنون هستم. ما اگر همیشه این طور بازی کنیم می توانیم گل های بیشتری بزنیم. از قبل نمی دانیم چند گل می زنیم اما به تیمم اطمینان دارم. ما امروز به حریف هیچ فرصتی ندادیم.

سرمربی پرسپولیس درباره زندگی در ایران تصریح کرد: بارها گفته ام که از غذای ایرانی خوشم می آید. همه غذاهای ایرانی‌ها خوشمزه هستند اما خود ایرانی ها را خیلی دوست دارم. به همه جای دنیا مسافرت کردم. اولین بار است به چنین شهری آمدم. در شهرهای بزرگ دنیا کسی با کسی ارتباط ندارد. تهران شهر بزرگی است اما مردم مهربانی دارد. فرهنگ ایرانی را می شناسم و با شما زندگی می کنم. کم کم سعی می کنم کلمات فارسی را یاد بگیرم. البته چند کلمه هم یاد گرفته‌ام!

وی در پایان درباره اخراج فرشاد احمدزاده افزود: وقتی چنین نتیجه‌ای می‌گیریم دیگر نباید کارت‌های بی موردی بگیریم.

پرسپولیس تهران کالدرون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر