کد خبر: 827196 A

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال؛

شاگردان استراماچونی بعد چند پیروزی متوالی به مصاف پارس رفته و توانستند 3 امتیاز آن را مال خود کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 19 امروز در ورزشگاه آزادی تهران میزبان پارس جم جنوبی بود و در شرایطی به مصاف این تیم رفت که با توجه به نتایج چند هفته اخیرش در شرایط روحی خوبی بسر می‌برد. شاگردان کمالوند هم آمده‌ بودند تا با دست پر از تهران به جم بازگردند و حریف دست و پا بسته‌ای برای استقلال نباشند. در نهایت استقلال 2 بر صفر به برتری رسید.


داور: سیدرضا مهدوی

کمک ها: امیررضا آشور ماهینی و احد سلطانی

کارت زرد: زکی‌پور (36) از استقلال

کارت قرمز:

گل: علی کریمی (28) و مهدی قائدی (3+45) علی کریمی


ترکیب استقلال

photo_2019-10-25_19-11-46

سید حسین حسینی، میلاد زکی‌پور، عارف غلامی، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی، وریا غفوری، مسعود ریگی، محمد دانشگر، آرش رضاوند و سجاد آقایی

ترکیب پارس جم

photo_2019-10-25_19-11-43

فرناندو دخسوس، مهدی ترکمان، فریبرز گرامی، علی عبدالله زاده، محمود شفیعی، مگنو باتیستا، کاخابر کاکاشویلی، بابک حاتمی، پوریا اریا کیا، رضا خالقی فر، محمد ابراهیمی


دقایق حساس:

دقیقه 90 : محمد نوری با یک ضربه دروازه استقلال را باز کرد اما داور در تصمیمی مشکوک این صحنه را آفساید اعلام کرد.

 

دقیقه 82: فرار وریا غفوری از سمت راست و پاس کات بک او با ضربه عارف غلامی همراه شد اما تو با برخورد به مدافع پارس جم به کرنر رفت.

دقیقه 70: دفع اشتباه توپ علی کریمی می رفت که وارد دروازه استقلال شود اما حسینی با واکنش مناسب توپ را دفع کرد.

دقیقه 69: فرار زیبا و پاس زیبای غلامی در شرایطی که دیاباته در موقعیت ایده آل قرار داشت با ضربه خودخواهانه قائدی همراه شد و توپ راهی به سمت دروازه نداشت.

دقیقه 62: یک و دوی زیبای دیاباته و ریگی شیخ را در موقعیت ایده آل قرار داد اما ضربه او با تکل مدافع پارس جنوبی همراه شد و راهی به سمت دروازه نداشت.

دقیقه 60: پاس زیبای با سر اسماعیلی با فرار خوب قائدی همراه شد اما ضربه این بازیکن با برخورد به دست دخسوس به کرنر رفت.

دقیقه 57: سانتر به روی دروازه به شکلی عجیب با خروج حسینی همراه نشد تا محمد نوری در موقعیت ایده آل قرار بگیرد هرچند که هافبک با تجربه پارس نتوانست از این موقعیت ایده آل استفاده کند.

دقیقه 54: پاس عمقی زیبای فرشید باقری با دفع اشتباه توپ از سوی دخسوس همراه شد، توپ به مهدی قائدی برخورد کرد اما راهی به سمت دروازه نداشت.

دقیقه 50: فرار عالی قائدی و دریبل چند بازیکن با پاس بد او همراه شد و توپ به فرشید اسماعیلی نرسید تا این بازیکن نتواند گل سوم را وارد دروازه پارس جم کند.

photo_2019-10-25_20-00-00

دقیقه 2+45 (استقلال 2 - پارس جم صفر/ مهدی قائدی): بازی سانتر زیبای وریا غفوری با استوپ و ضربه خوب مهدی قائدی همراه شد و آبی ها به گل دوم رسیدند.

دقیقه 40: ضربه کرنر ترکمان با خروج اشتباه حسینی همراه شد اما رضا خالقی فر در دو قدمی دروازه نتوانست توپ را وارد دروازه استقلال کند.

دقیقه 33: فرشید اسماعیلی از سمت راست محوطه جریمه دفاع پارس را به هم ریخت اما ضربه اش به بیرون دروازه رفت.

دقیقه 28 (استقلال یک - پارس جم صفر/علی کریمی): ضربه علی کریمی در دقیقه 28 بازی از پشت محوطه جریمه با واکنش عجیب دخسوس وارد دروازه پارس جنوبی شد.

دقیقه 20: ضربه سر فریبرز گرامی با اختلاف کم به بیرون رفت تا این موقعیت ایده آل برای پارس جنوبی از دست برود.

دقیقه 16: پاس زبیای اسماعیلی در موقعیت تک به تک به قائدی رسید اما استوپ اشتباه این بازیکن باعث شد این موقعیت ایده آل از دست برود.

دقیقه 14: ضربه ایستگاهی وریا غفوری با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 7: پرتاب اوت بابک حاتمی می رفت توسط عارف غلامی به گل به خودی تبدیل شود اما توپ با اختلاف کم راهی کرنر شد.

دقیقه5: شوت کاکاشویلی از پشت محوطه جریمه با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران پارس جم جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر