کد خبر: 827172 A

تاریخسازی گلر جوان سپاهان؛

گلر سپاهان با بسته نگه داشتن دروازه خود تا دقیقه 67 بازی با سایپا رکورد کلین شیت تاریخ لیگ برتر را مال خود کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پیام نیازمند، گلر سپاهان موفق شد تا دقیقه 67 بازی با سایپا به رکورد گل نخوردن متوالی در تاریخ لیگ برتر دست پیدا کند و با عبور از حسین حسینی، دروازه‌بان استقلال آن را مال خود کند.

پیام نیازمند و رشید مظاهری را به دلیل 7 کلین شیت پیاپی در این فصل می‌توان در شمار ستاره‌های فصل نوزدهم رقابتهای لیگ برتر دانست. این دو دروازه‌بان ملی پوش در کنار رقابت نزدیک تیم‌هایشان، رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر دارند تا عنوان بهترین دروازه‌بان فصل را نیز از آن خود کنند.

این دو دروازه‌بان در این فصل 630 دقیقه متوالی دروازه‌شان را بسته نگاه داشته‌اند تا برای دستیابی به رکورد سید حسین حسینی دورخیز کرده باشند.

پیام نیازمند فصل گذشته هم عملکرد خوبی در چارچوب دروازه سپاهان داشت. این دروازه‌بان در آخرین بازی فصل گذشته نیز کلین شیت کرده بود تا کلین شیت‌های متوالی اش در لیگ برتر به عدد 8 برسد.

آخرین باری که دروازه نیازمند در رقابتهای لیگ برتر باز شد، در دقیقه 5 هفته بیست و نهم و دیدار مقابل پدیده مشهد بود تا با اضافه شدن 86 دقیقه آن بازی و 90 دقیقه بازی بدون گل خورده در هفته سی‌ام مقابل استقلال خوزستان، دقایق گل نخوردن نیازمند در پایان هفته هفتم به  805 برسد. 

حالا و با ادامه این رکورد نیازمند تا دقیقه 67 دیدار برابر سایپا دروازه اش بسته ماند و توانست رکورد حسینی گلر استقلال که در لیگ هفدهم و در مقابل همین سایپا با 873 دقیقه گل نخوردن ثبت شده بود را بشکند؛ نکته جالب اینکه حسینی هم در دقیقه 57 دیدار برابر سایپا توانسته بود این رکورد را ثبت کند.

 

لیگ برتر فوتبال حسین حسینی پیام نیازمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر