کد خبر: 827155 A

هفته هشتم لیگ برتر فوتبال؛

پرسپولیس و شاهین شهرداری به مصاف هم رفتند و سرخپوشان این دیدار را با نتیجه پرگل به پایان رساندند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شاهین شهرداری در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 16:45 امروز در استادیوم شهید مهدوی بوشهر میزبان پرسپولیس بود و در شرایطی به مصاف این تیم رفت که تا کنون در هفت دیدار گذشته خودش بردی کسب نکرده بود. پرسپولیس هم با وجود برتری در دیدار هفته گذشته مقابل پیکان، شرایط خوبی در جدول نداشته و نیاز به هر 3 امتیاز این بازی داشت که به آن رسید.

داور: بیژن حیدری                   کمک داور: سعید قاسمی، فرهاد مروجی


کارت زرد: فرشاد احمدزاده (92) از پرسپولیس

کارت قرمز: امیرحسین موسی زاده(88) و فرشاد احمد زاده (92)

گل: علیپور (6 و 39) و وحید امیری (29) برای پرسپولیس 


شاهین شهرداری

ماکسیم کویلیتایا، مرتضی غلامعلی ‌تبار، محمدصادق بارانی، میلاد صارمی، امیرحسین موسی ‌زاده، دانیال مومنی (33 سلمان بحرانی)، حسین مالکی، حسن نجفی، بهروز نوروزی ‌فرد، بهمن سالاری و ابوذر صفرزاده

پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی ‌زادگان، محمد انصاری (66 شجاع خلیل زاده)، مهدی شیری، محمد نادری، محسن ربیع‌ خواه، احمد نوراللهی (75 امیر روستایی)، مهدی ترابی، امید عالیشاه، وحید امیری (46 فرشاد احمدزاده) و علی علیپور


دقایق حساس بازی

 

دقیقه 3+90: اعتراض بی جهت فرشاد احمدزاده برای این بازیکن یک کارت زرد دیگر به همراه داشت تا با کارت قرمز بازگشت کوتاه مدتی به ترکیب سرخپوشان داشته باشد.

 

دقیقه 89: حرکت علی علیپور پشت مدافعان شاهین با خطای موسی زاده همراه شد تا حیدری این بازیکن را با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج کند.

دقیقه 87: مهدی ترابی بعد از مصدومیت شدید از زمین خارج شد تا با توجه به انجام سه تعویض پرسپولیس، این تیم 10 نفره بازی را ادامه دهد.

 

دقیقه 68 (شاهین بوشهر صغر - پرسپولیس 5/ شجاع خلیل‌زاده): ضدحمله سریع پرسپولیس و پاس عالیشاه پشت مدافعان برای ترابی و بهترین پاسور سرخ‌ها نیز در آستانه دروازه خالی شجاع را صاحب توپ کرد تا این مدافع پرسپولیس در بدو حضورش گل پنجم را به نام خود کند.

دقیقه 62: علیپور اینبار هم روی فرصت سازی احمدزاده صاحب موقعیت گل شد که ضربه‌اش را دروازه بان شاهین به خوبی دفع کرد.

دقیقه 56 (شاهین بوشهر صفر - پرسپولیس 4/ علی علیپور): ارسال دیدنی عالیشاه اینبار از سمت راست و ضربه سر تمام کننده علیپور، سومین گل این بازیکن را به همراه داشت.

 

دقیقه 52: شاهین در اولین موقعیت خود توسط مالکی و ضربه شوت از محوطه جریمه صاحب فرصت شد که بیرانوند این ضربه را دفع کرد.

دقیقه 50: اینبار احمد نوراللهی فرصت شوتزنی از پشت محوطه جریمه را به دست آورد که ضربه زمینی او با اختلافی کم از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 48: فرار دیدنی مهدی ترابی و ارسال زمینی او برای علیپور در آستانه دروازه را مهاجم دو گله پرسپولیس قدر ندانست و این موقعیت فوق العاده را از دست داد.

دقیقه 38 (شاهین بوشهر صفر - پرسپولیس 3/ وحید امیری): ​مهاجم پرسپولیسی ها توانست برای دومین بار دروازه شاهینی ها را باز کند. علیپور این بار از روی پاس نادری در موقعیتی خوب با مهاری دیدنی صاحب توپ شد و پس از آن با حرکتی فنی و البته ضربه ای محکم دروازه حریف سرخ پوشان را برای سومین بار باز کرد.

دقیقه 37: ترابی پشت مدافعان شاهین صاحب توپ شد و در زاویه مناسب اقدام به شوت کرد که اینبار دروازه بان حریف توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 35: ارسال ضربه ایستگاهی از سمت چپ برای پرسپولیس را ماکسیم به طور ناقص دفع کرد که اینبار نادری دروازه خالی را نتوانست با ضربه سر مناسب باز کند و توپش با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقخ 29 (شاهین بوشهر صفر - پرسپولیس 2/ وحید امیری): شوت از پشت محوطه جریمه شاهین را دروازه بان این تیم به صورت ناقص دفع کرد تا وحید امیری با حرکت بدن خود، ضمن جا گذاشتن دروازه بان این تیم، دروازه خالی را برای دومین بار باز کند.

دقیقه 27: یکی از معدود حملات شاهینی ها روی دروازه پرسپولیس خطرساز شد اما ضربه مالکی با اختلاف از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 24: این بار وحید امیری دست به کار شد تا مقدمات گلزنی پرسپولیسی ها را فراهم کند اما این بار پاس خطرناک او که به علیپور رسیده بود راهی به دروازه شاهین نیافت.

دقیقه 14: ضدحمله سریع ترابی چیزی نمانده بود تا دومین گل را برای سرخ پوشان داشته باشد اما تعلل هافبک جوان پرسپولیسی ها باعث شد تا رویارویی او با گلر حریف بدون ثمر بماند و در نتیجه فرصت به دست آمده از بین برود.

دقیقه 12: یک پاس کات بک دیگر از سوی ترابی می توانست دومین گل سرخ پوشان را به همراه داشته باشد اما هیچ یک از مهاجمان این تیم به توپ نرسید.

دقیقه 6: (شاهین بوشهر صفر - پرسپولیس یک/ علی علیپور): ارسال زمینی مهدی ترابی باعث شد تا علی علیپور بالاخره طلسم گلزنی خود در این فصل را بشکند و دروازه خالی شاهین را باز کرد.

دقیقه 4: ارسال پرسپولیسی ها با پس از چند بار برخورد با بازیکنان این تیم روی سر مهاجم سرخ پوشان آمد اما ضربه سر وی به سختی توسط دروازه بان شاهینی ها راهی کرنر شد.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال شاهین شهرداری بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر