کد خبر: 826959 A

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار برابر تراکتور گفت: فردا یک بازی مقابل تیم بسیار خوبی خواهیم داشت که از بهترین تیم‌های حال حاضر لیگ برتر است.

به گزارش ایلنا، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از رویارویی با تراکتور گفت: فردا یک بازی مقابل تیم بسیار خوبی خواهیم داشت که از بهترین تیم‌های حال حاضر لیگ برتر است. با تعداد زیاد بازیکنان بسیار خوب که حتی می‌توانیم بگوییم که دو تیم خوب دارند و یک مربی کاملاً باتجربه در اختیار دارند.

او ادامه داد: اولین انتظار من از بازیکنانم این است که فردا یک بازی محکم و قوی انجام بدهند، چرا که در بازی‌های گذشته ما نشان دادیم که تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و توقع من از هواداران این است که فردا به ورزشگاه بیایند و از تیم حمایت کنند.

اسکوچیچ درخصوص محرومان و مصدومان نفت گفت: به غیر از مهدی حنفی که در بازی با سایپا دچار آسیب‌دیدگی شد، دیگر بازیکنانم آماده بازی فردا هستند.

سرمربی نفت درواکنش به مسئله عدم گل خوردن و شکست ناپذیری تراکتور تا هفته هشتم عنوان کرد: من ابتدای صحبتم هم گفتم که تراکتور یکی از بهترین‌ تیم‌های حال حاضر لیگ برتر است، ولی هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و فوتبال یک ورزش غیرقابل پیش‌بینی است و کسی نمی‌تواند نتیجه یک بازی را از قبل پیش‌بینی کند. هیچ بازی هرگز مثل هم نخواهد بود.

اسکوچیچ درباره حواشی که بعد از غیبت عیسی آل‌کثیر در تمرینات تیم صنعت نفت آبادان به وجود آمد، اظهار کرد: هرکس آزاد است که در مورد خودش چه تصمیمی بگیرد و چه فکری بکند. آل‌کثیر خودش مشکل را به وجود آورد و خودش هم عذرخواهی و مشکل را حل کرد. من تلاشم بر این است که سطح خودم را طوری نگه دارم که درباره این مسائل صحبت نکنم.

وی در پایان درباره کارت زردی که در بازی قبل از داور گرفت، گفت: من واقعاً از اینکه از داور کارت زرد گرفتم، لذت بردم و مرا به 20 سال پیش برگرداند! 20 سال بود که هیچ کارت زردی نگرفته بودم و تجربه خوبی بود و الان احساس جوانی می‌کنم.

صنعت نفت آبادان دراگان اسکوچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر