کد خبر: 826948 A

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان درخصوص رویارویی با ماشین سازی گفت: در هر مسابقه بدون اینکه زیر فشار باشیم، برای کسب سه امتیاز به میدان رفته‌ایم. خوشبختانه تا الان هم بد نتیجه نگرفته‌ایم و تلاش می‌کنیم در بازی‌های آینده همین روند را ادامه دهیم.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار درخصوص رویارویی شاگردانش در بازی هفته هشتم با ماشین سازی تبریز گفت: خیلی خوشحالم که در تبریز هستم. از اینجا خاطرات خوبی دارم. این خاطرات از زمانی که از هواپیما پیاده شدم در ذهنم تداعی شد. از دورانی که در تبریز بازی می‌کردم و دورانی که در اینجا مربیگری می‌کردم، خاطرات خوبی برایم مانده است.

او ادامه داد: ضمن اینکه لازم می‌دانم  یک خسته نباشید به آقای زنوزی بگویم. اینکه در این شرایط اقتصادی او هزینه دو باشگاه لیگ برتری را به طور همزمان می‌دهد، واقعاً کار بزرگی است، چرا که هر کسی حاضر نیست چنین کاری را  بدون چشمداشتی انجام دهد.

تارتار درخصوص این مسابقه همچنین گفت: قطعاً این بازی نمی‌تواند برای ما آسان باشد. ماشین‌سازی تیمی است که براساس تفکرات دوران بازیگری سرمربی‌اش بازی می‌کند. رسول خطیبی در دوران بازیگری‌اش یک بازیکن سرعتی و خوش تکنیک بود و الان هم تیمش هجومی و تاکتیکی بازی می‌کند. ما در بازی فردا ابتدا باید سعی کنیم حریف‌مان را کنترل کرده و بعد از آن از فرصت‌هایی که به دست می‌آوریم، نهایت استفاده را ببریم. در این  صورت می‌توانیم با سه امتیاز تبریز را ترک کنیم.

تارتار با بیان اینکه بازیکن محرومی برای بازی فردا ندارند، یادآور شد: سوشا مکانی و عباس عسگری دو مصدوم ما برای این بازی هستند. نگران غیبت آنها نیستیم، از این جهت که بازیکنان جانشین خوبی برای غایبان‌مان داریم.

تارتار درواکنش به این سوال که شاگردانش برای برد به تبریز آمده‌اند یا خیر گفت: ما از ابتدای فصل در هر بازی که به میدان رفته‌ایم، اولویت‌مان کسب سه امتیاز بوده است. ضمن احترام به تمام حریفان‌مان از هیچ تیمی ترس نداریم. از این جهت که انتظاری از ما نمی‌رود و در هر مسابقه بدون اینکه زیر فشار باشیم، برای کسب سه امتیاز به میدان رفته‌ایم. خوشبختانه تا الان هم بد نتیجه نگرفته‌ایم و تلاش می‌کنیم در بازی‌های آینده همین روند را ادامه دهیم.

مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر