کد خبر: 826941 A

سرمربی تیم سپاهاتن اصفهان پیش از دیدار با سایپا از هواداران تیمش درخواست کرد تا برای حمایت از شاگردانش به ورزشگاه بروند.

به گزارش ایلنا، امیرقلعه نویی در نشست خبری پیش از رویارویی با سایپا تهران گفت: هر بازی برای ما حکم فینال دارد و ما باید به همه تیم‌ها احترام بگذاریم مثل تیم سایپا که جا دارد به ابراهیم صادقی تبریک بگویم که انسان اخلاق‌مداری است و یکی از مربی‌های آینده‌دار است اما ما به دنبال این هستیم که در این بازی گل نخوریم و بازی را ببریم.

او ادامه داد: سایپا تیم خوبی است و چند بازی شگفتی خلق کرده است. ما شناخت کامل داریم و امیدوارم با حضور تماشاگران همراه باشیم. ما دو، سه سال در اینجا هستیم و می‌رویم اما هواداران برای سپاهان می‌آیند. من از هواداران توقع دارم حمایت کنند و با حضور خود می‌تواننند به ما انگیزه بدهند و از بازی‌های گذشته بیشتر بیایند. بازیکنان انتظار دارند که هواداران به استادیوم بیایند.

سرمربی سپاهان افزود: ما بازیکنانی گرفتیم که مهره‌های جایگزین خوبی باشند. مهدی کیانی حقش است که در تیم ملی باشد. او نسبت به سال قبل بهتر بازی‌ می‌کند. کیانی هم بار فنی دارد. امیدوارم که جایگزین‌های مهدی کیانی بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

قلعه‌نویی در پایان عنوان کرد: ابراهیم صادقی نماد باشگاه سایپاست و این بازی برای ما سخت است. تیم‌هایی که روبروی سپاهان بازی می‌کنند، انگیزه‌های زیادی برای بازی کردن دارند و امیدوارم که ما هم با روحیه مضاعف بتوانیم نمایش خوبی ارائه دهیم.

امیر قلعه نویی سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر