کد خبر: 826937 A

سرمربی سایپا اظهار داشت: برای بازی آماده هستیم و امیدوارم که بتوانیم نتیجه بگیریم. سپاهان تیم قدرتمندی است و امیدوارم که بازی خوبی را شاهد باشیم.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی سرمربی سایپا تهران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان گفت: بر خلاف بازی که مقابل استقلال داشتیم، به تیم امیدوار هستم. تیم ما خوب بازی می‌کند اما در کسب نتیجه خوب نبودیم.

او ادامه داد: سعی می‌کنیم نقاط ضعف خود را برطرف کنیم تا به تیمی قدرتمند تبدیل شویم. برای بازی آماده هستیم و امیدوارم که بتوانیم نتیجه بگیریم. سپاهان تیم قدرتمندی است و امیدوارم که بازی خوبی را شاهد باشیم.

او افزود:‌ ما سه بازی سخت در شرایط آب و هوایی سخت و با تیم‌های بزرگ بازی داشتیم. سبک تیم ما خوب است اما نتوانستیم نتیجه بگیریم. سپاهان تیم قابل احترامی است ولی ما پرانرژی هستیم و بازی برابر ما سخت است.

او در پاسخ به این سوال که مربی‌گری سخت‌تر است یا بازی کردن گفت: وقتی در زمین بازی می‌کنید، مربی بیرون زمین است و کاری نمی‌تواند انجام دهد. تیم ما جوان است و فلسفه تیم ما بر این مساله بنا شده است. سایپا تیمی است که نباید دنبال جام باشد و باید به دنبال بازیکن‌سازی برای تیم ملی و ترانسفر باشد. ما در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. من تا ۳۸ سالگی بازی کردم و فکر می‌کنم سال‌های زیادی در فوتبال بوده‌ام.

صادقی در پایان گفت:‌ آقای قلعه‌نویی اولین نفری بودند که مرا به تیم ملی دعوت کردند و همیشه به من لطف داشتند. او پرافتخارترین مربی ایران است. فوتبال سپاهان پیشرفته‌تر شده و بازی مستقیم دیگر در این تیم وجود ندارد.

ابراهیم صادقی سایپا تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر