کد خبر: 826864 A

10 بازیکن ما قراردادشان بین 200 تا 400 میلیون است

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در نشست خبری گفت: فردا بازی سختی برابر استقلال داریم. تیم ما از هر نظر آماده است. بازیکنان انگیزه دارند تا بازی خوبی برابر استقلال نشان دهند.

به گزارش ایلنا، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال تهران اظهار داشت: با توجه به شرایط دو تیم در بازی فردا یک بازی خوب و تماشاگرپسند را خواهیم دید. فردا بازی سختی برابر استقلال داریم. تیم ما از هر نظر آماده است. بازیکنان انگیزه دارند تا بازی خوبی برابر استقلال نشان دهند. مشکلات ما پابرجاست.

او افزود: این مشکل اصلا برای وزارت نفت نیست و برای مجلس است. آنها گفته‌اند به تیم‌های حرفه‌ای وزارت‌خانه‌های دولتی نباید کمک شود و اگر این‌طور شود تخلف است. بهترین راه این است که یک تبصره برای تیم‌هایی که در شهرهای نفت‌خیز هستند از این قانون جدا شود. اصلا بحث پرداخت پول نیست. بازیکنان ما از سال‌های قبل طلب دارند. اوضاع همه تیم‌های نفتی به هم ریخته است. باید از سمت مجلس این مساله حل شود و خیلی به وزارت نفت مربوط نمی‌شود چون مجبور است قانونی را که مجلس تصویب کرده اجرا کند.

کمالوند ادامه داد: در شهرهایی مثل جم، خرمشهر و آبادان اگر فوتبال را بگیرید دیگر چه چیزی می‌ماند؟ تمام تفریح و دلخوشی مردم در اینجا فوتبال است. آلودگی و مشکلات برای مردم جنوب است. این فوتبال هزینه زیادی هم ندارد. تیم‌های دیگر یک بازیکن می‌آوردند و برای دو بازی در کل فصل چند میلیارد به او می‌دهند. این کل بودجه تیمی مثل ماست.

سرمربی پارس جنوبی درباره وضعیت تیمش پیش از مسابقه فردا عنوان کرد: تیم ما خوب است. نسبت به بودجه‌مان خیلی خوب عمل کردیم. 10 بازیکن ما قراردادشان بین 200 تا 400 میلیون است. ما دو باخت خفیف یک بر صفر برابر تراکتور و پرسپولیس داشتیم. مشکل اصلی ما با تیر دروازه است. در چند بازی هفت بار به تیر دروازه زدیم. استقلال در کنار پرسپولیس، سپاهان و تراکتور، شانس قهرمانی است. به بازی‌های اخیر استقلال اشاره می‌کنم که با برنامه و با نشاط بازی می‌کند. البته تیم ما هم دست و پا بسته نیست. در همین دو بازی اخیر سه بار به تیر دروازه زدیم؛ بدشانسی هم آورده‌ایم.

سرمربی پارس در واکنش به این سوال که آیا کمک وزارت ورزش به استقلال و پرسپولیس به نوعی اجحاف در حق تیم‌های نفتی است؟ گفت: اگر اجازه دهید به این سوال جواب نمی‌دهم چون تنش ایجاد می‌کند.

از کمالوند درباره برنامه ریزی مسابقات سوال شد و او پاسخ داد: صحبت درباره این موضوع زمان‌بر است. یکسری از دوستان می‌گویند در انگلستان سه روز یک بار بازی می‌کنند. دوستانی که این حرف را می‌زنند به نقشه نگاه کنند. شما در اروپا اگر از صبح از خانه بیرون بزنید می‌توانید به هشت کشور بروید. کسی که لیگ ما را با هلند مقایسه می‌کند به نقشه نگاه کند. ما کشوری چهار فصل هستیم. الان در کیش و جم و عسلویه کولر روشن می‌کنند ولی در سرعین مردم تا کمر در برف هستند.

او افزود: این مقایسه جالب نیست. نصف تیم‌های ما در لیگ برتر با اتوبوس رفت و آمد می‌کنند. تیم‌های اروپایی شرایط متفاوتی دارند. استراحت و تغذیه و ایاب و ذهاب ما مثل آنها نیست. بهتر است بگوییم تحت فشاریم و اردوهای ملی در پیش است و ما هم قبول می‌کنیم ولی اینکه لیگ ما را با اروپا مقایسه کنند قیاس درستی نیست.

فراز کمالوند پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر