کد خبر: 826856 A

سرمربی تیم فولاد خوزستان در نشست خبری گفت: فردا یک بازی داریم و باید 90 دقیقه تلاش کنیم تا به موفقیت برسیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و قول می‌دهیم که تمام توان‌مان را بگذاریم برای اینکه به پیروزی برسیم.

به گزارش ایلنا، جواد نکونام با حضور در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نساجی مازندران پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. سرمربی سابق نساجی درباره رویارویی با قرمزپوشان قائمشهری در  بازی هفته هشتم اظهار داشت: همیشه خوشحالی خاصی درباره نساجی در وجودم وجود دارد. درباره بازی باید بگویم که تیم نساجی با کمترین تغییرات است.

او ادامه داد: در امر گلزنی موفق هستند و خوب گل می‌زنند و خط حمله خوبی دارند. با توجه به شناختی که از حریف داریم سعی می‌کنیم که بازی خوبی باشد و در نهایت به موفقیت برسیم. نیاز به حضور هواداران و حمایت آنها داریم تا فردا بتوانیم از حمایت آنها استفاده کنیم و به موفقیت برسیم.

وی ادامه داد: من از روز اول که به فولاد آمدم، حرفم این بود که تیمی که تغییرات زیادی داشته، نیاز به زمان دارد. تیم ما در همه زمینه‌ها درحال پیشرفت است. کل خطوط ما روبه جلو حرکت می‌کند. نگاه من به فوتبال این است که به کل مجموعه تیم نگاه می‌کنم و این روند روبه رشد را در تیم می‌دیدم. با توجه به تجربه‌ای که دارم صحبت می‌کنم و این دوران را من گذرانده‌ام، تیمی که این همه تغییر و تحول دارد نیاز به زمان دارد. 

سرمربی فولاد با اشاره به آینده تیمش اظهار داشت: مطمئن باشید هرچقدر که زمان بگذرد تیم ما منسجم‌تر و بهتر خواهد شد. ما امسال 6 بازیکن توانستیم جذب کنیم و اگر تقویت شویم قطعا شرایط‌مان خیلی بهتر می‌شود. در هر بازی تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و همه توان‌مان را به کار می‌بریم تا بتوانیم بهترین جایگاه را برای فولاد به دست بیاوریم و هواداران‌مان را خوشحال کنیم. تیم نساجی در فاز تهاجمی خوب است، وقتی برای یک تیم صحبت می‌کنیم برای کل تیم صحبت می‌کنیم. من به شخص خاصی کاری ندارم و تمام تمرکزم روی تیم خودمان است، برای همه تیم‌ها احترام قائل هستیم. بازی خودمان را انجام می‌دهیم و تاکتیک خودمان را پیاده می‌کنیم تا انشالله موفق شویم.

نکونام با اشاره به حمایت‌ها ادامه داد: حمایت لازم از بازیکنان و کادرفنی و کادر پزشکی و همه کسانی که در تیم صورت می‌گیرد. آقای آذری برای تیم زحمت می‌کشند تا تیم به موفقیت برسد. از آقای محمدی هم تشکر می‌کنم و حمایت‌های ایشان از روزی که به باشگاه آمدم وجود دارد. چیزی که مهم است موفقیت یک باشگاه فقط برای 11 نفر بازیکنان اصلی و یا 40 نفر کل تیم نیست، بلکه باشگاه و مدیریت تیم و مدیریت کارخانه را برای موفقیت نیاز داریم، حتی حمایت هواداران برای رسیدن به موفقیت ضروری است و رسانه‌ها هم که کمک می‌کنند تا اخبار بازیکنان و باشگاه به اطلاع‌ مردم برسد و به موفقیت تیم کمک می‌کنند. پیروزی تیم برای یک نفر یا دو نفر نیست، همه با هم به موفقیت می‌رسند و همه با هم شکست می‌خورند. این موضوع در تمام دنیا وجود دارد که موفقیت برای کل مجموعه است نه فقط یک نفر.

او در پایان گفت: من در فوتبال به اینکه زیاد گل رد و بدل شود کاری ندارم. فردا یک بازی داریم و باید 90 دقیقه تلاش کنیم تا به موفقیت برسیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و قول می‌دهیم که تمام توان‌مان را بگذاریم برای اینکه به پیروزی برسیم.

جواد نکونام فولاد خوزستان نشست خبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر