کد خبر: 826721 A

دوره توجیهی و دانش افزایی نیم فصل داوران لیگ برتر فوتسال از روز گذشته به میزبانی هیات فوتبال استان البرز آغاز شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دوره توجیهی و دانش افزایی نیم فصل داوران لیگ برتر فوتسال از روز گذشته  (چهارشنبه اول آبان) با حضور هدایت ممبینی – رئیس کمیته داوران، بیک وردی – رئیس هیات فوتبال البرز، آرش جابری – دبیر سازمان لیگ فوتسال و 75 داور فوتسال  در مجتمع فرهنگی آموزشی دشت بهشت واقع محمدشهر البرز آغاز شد.

تدریس این دوره از کلاس ها را در بخش تئوری سید صدرالدین موسوی و علیرضا رجبی و در بخش آمادگی جسمانی بابک وسیله بر، حسین شاه مرادی و ابراهیم مصیبی است و تا روز جمعه سوم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

بیک وردی رییس هیات فوتبال استان البرز در مراسم افتتاحیه این کلاس ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: باعث افتخار هیات فوتبال استان البرز است که توانسته یک بار دیگر میزبان داوران زحمتکش و شایسته فوتسال کشورمان باشد. در سال جاری تمام کلاس های پیش فصل داوران فوتبال و فوتسال کشور در استان البرز برگزار شده است و همانطور که قبلا نیز گفته ام این امر حاصل تلاش کمیته داوران هیات فوتبال استان البرز است. به مانند کلاس های گذشته کلیه پتانسیل های موجود در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت تا بتوانید دانش کافی را برای کمک به رشد و توسعه فوتسال کشور به دست آورید.

وی در ادامه افزود: من تمامی مشکلات موجود در داوری فوتبال و فوتسال کشور را به خوبی درک می کنم چون در سال های نه چندان دور در بخش داوری نیز فعالیت داشته ام و از جنس شما داوران زحمتکشان فوتبال و فوتسال کشور هستم و می دانم چه چالش هایی در مسیر موفقیت شما عزیزان قرار دارد.

در ادامه هدایت ممبینی رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تشکر ویژه از بیک وردی ریاست هیات فوتبال استان البرز برای میزبانی شایسته از داوران کشور گفت: هیات فوتبال استان البرز این فصل همکاری و همدلی بسیار خوبی با کمیته داوران فدراسیون فوتبال داشته است. بیک وردی و همکارانشان همواره برای خدمت به فوتبال و فوتسال کشور پیش قدم هستند و آمادگی خود را برای میزبانی از هر رویداد فوتبالی در کشور اعلام نموده اند.

ممبینی در ادامه گفت : هدف اصلی کمیته داوران در فدراسیون فوتبال جوانگرایی است.ما می خواهیم به داوران جوان بها دهیم و از آنها در کنار داوران با تجربه استفاده نماییم تا بتوانند با انگیزه ، تلاش و کسب تجربه نسل قدرتمندی را در آینده داوری فوتبال و فوتسال کشور بسازند.

ممبینی افزود: همانطور که قبلا نیز گفتم فوتسال ایران بین ٥ کشور برتر دنیاست و قطعا داوران ما نیز می بایست در بین بهترین داوران جهان باشند و این کار شما را سخت تر خواهد کرد.شما می توانید با تلاش و پشتکار به بالاترین درجات داوری در دنیا دست پیدا کنید و ما نیز در این راه به شما کمک خواهیم کرد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون در پایان با اشاره به توسعه داوری فوتبال و فوتسال کشور گفت :به امید خدا به زودی کلاس های آکادمی داوران فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی راه اندازی خواهد شد که این می تواند به پیشرفت جامعه داووی کمک شایانی کند.امیدوارم روزی شما عزیزان را در بالاترین سطوح داوری فوتسال در سطح بین المللی مشاهده کنیم.

فدراسیون فوتبال داوران فوتسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر