کد خبر: 826101 A

در هفته نهم رقابت های لیگ آزادگان سرخپوشان پاکدشت در خانه پذیرای نود ارومیه می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرخپوشان هفته قبل برابر فجرسپاسی با دو گل بازنده شد و در این هفته در یک دیدار خانگی جهت جبران ناکامی هفته قبل پا به میدان می گذارد. شاگردان نیکبخت در سه دیدار قبل خود به یک پیروزی، یک تساوی، یک شکست و چهار امتیاز رسیدند، در حالی که هفت گل زده و چهار گل خورده را به ثبت رساندند.

سرخپوشان در هشت دیداری که تا بدین جا به انجام رسانده سه پیروزی، دو تساوی و سه شکست را تجربه کرده و اکنون با یازده امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار دارد. پیروزی در این دیدار می تواند نهایتا صعودی یک پله ای را برای یاران علی نیکبخت رقم بزند.

نود ارومیه نیز که در این فصل اساسا دگرگون شده و نسبت به تیم فصل قبل صد و هشتاد درجه تغییر کرده است، در شرایطی به مصاف سرخپوشان می رود که هفته قبل در ارومیه موفق شد با دو گل از سد ملوان عبور کرده و همچنان خود را در جمع بالانشینان نگه دارد. نود در سه دیدار قبل به دو پیروزی و یک تساوی رسید و در هر سه دیدار موفق به ثبت کلین شیت گردید.

شاگردان وحید بیاتلو در مجموع هشت دیدار قبل خود به پنج پیروزی، دو تساوی و یک شکست رسیدند و اکنون با هفده امتیاز در رده چهارم جای داشته و تنها یک امتیاز با صدر فاصله دارند، فاصله ای اندک که انگیزه و اشتیاق نودی ها را جهت پیروزی برابر سرخپوشان و دمیدن هرچه بیشتر روح امید در دل های هواداران ارومیه ای دوچندان می کند.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان سرخپوشان پاکدشت نود ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر