کد خبر: 826096 A

در هفته نهم رقابت های لیگ آزادگان، رایکا بابل در خانه پذیرای علم و ادب تبریز خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رایکا که علیرغم نمایش و عملکرد خوب خود در هفته های گذشته در امر نتیجه گیری ناکام بوده، هفته قبل در خانه سپیدرود با حساب بدون گل متوقف شد تا همچنان در حسرت کسب اولین پیروزی بماند.

شاگردان حسین مسگر ساروی در سه بازی اخیر به دو تساوی و یک باخت رسیده اند و در جدول نیز شرایط نسبتا ناپایدار و نه چندان مطلوبی را تجربه می کنند.

ریکاهای بابلی در هشت دیدار قبل خود به پنج تساوی و سه باخت رسیده اند و با پنج امتیاز جایگاه چهاردهم جدول را در اختیار دارند، آن هم در حالی که اختلافشان با تیم آخر چهار و با تیم یکی مانده به آخر تنها سه امتیاز می باشد.

شاید بتوان گفت رایکا در بهترین زمان ممکن به بهترین رقیب ممکن، یعنی علم و ادب بحران زده و قعرنشین خورده، چرا که پسران بابلی با پیروزی در این دیدار خانگی نه چندان دشوار برابر تیم بحران زده علم و ادب، نه تنها نخستین برد خود را دشت می کنند، بلکه فاصله خود را نیز با منطقه خطر جدول افزایش می دهند.

علم و ادب هم که طبق معمول شرایط خوبی ندارد و هفته قبل برابر نیروی زمینی با دو گل بازنده شد تا همچنان درگیر بحران باشد. شاگردان بهاء الدین پناهی در سه دیدار اخیر خود به یک تساوی و دو باخت رسیده اند و تنها یک بار موفق به گلزنی شدند.

علم و ادب در هشت دیدار گذشته خود به هفت باخت و تنها یک تساوی رسیده و با عملکرد فاجعه بار خود و کسب تنها یک امتیاز در قعر جدول رده بندی لیگ آزادگان قرار گرفته است.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان رایکا بابل علم و ادب تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر