کد خبر: 826094 A

در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ آزادگان قشقایی شیراز در خانه میزبان نیروی زمینی تهران خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قشقایی که شرایط نامطلوبی را تجربه می کند، هفته قبل در خانه استقلال خوزستان به تساوی رسید تا پس از شش هفته موفق به کسب امتیاز شود. شیرازی ها در سه دیدار اخیر خود به دو باخت و یک تساوی رسیده اند و در جدول اوضاع خوبی ندارند.

شاگردان مهدی فروردین در هشت دیدار قبل به یک پیروزی، دو تساوی و پنج باخت رسیدند و اکنون با تنها پنج امتیاز از هشت بازی، در رده پانزدهم جدول قرار دارند، آن هم در حالی که فاصله زیادی با قعر نداشته و کوچکترین لغزشی می تواند این تیم را وارد جمع قعرنشینان کند.

قشقایی در جدال با نیروی زمینی که به تازگی جان گرفته و دو پیروزی متوالی را در هفته های هفتم و هشتم پشت سر گذاشته، بدون شک کار آسانی نخواهد داشت، هرچند می توان بهره بردن از امتیاز میزبانی را پوئنی مثبت برای این تیم شیرازی تلقی کرد و چه بسا یاران مهدی فروردین پس از هفته ها موفق به کسب پیروزی و خروج از بحران شوند.

نیروی زمینی هم که اکنون می توان گفت از بحران خارج شده و دو برد متوالی را به دست آورده، با انگیزه ای فراوان و روحیه ای خوب برابر قشقایی قرار خواهد گرفت. شاگردان روانخواه در سه دیدار اخیرشان به دو پیروزی و یک شکست رسیده اند و توانستند اوضاع خود را نیز در جدول بهبودی نسبی ببخشند.

نیروی زمینی در مجموع هشت دیدار قبل به دو پیروزی، یک تساوی و پنج باخت رسیده و با هفت امتیاز در رده ی دوازدهم جدول قرار دارد.

پیروزی در این دیدار ضمن تداوم درخشش یاران روانخواه و افزایش روحیه و انگیزه ی آن ها برای ادامه ی لیگ، می تواند نهایتا صعودی دو پله ای نیز برای این تیم در بر داشته باشد.

لیگ یک لیگ دسته اول لیگ آزادگان قشقایی شیراز نیرو زمینی تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر