کد خبر: 825123 A

سرمربی پیکان عقیده دارد تیمش در دیدار با پرسپولیس شایسته شکست نبود.

به گزارش ایلنا، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از باخت ۲ بر یک تیمش برابر پرسپولیس در نشست خبری گفت: آن چیزی که ما انتظار نداشتیم در مقابل تیم بزرگ پرسپولیس، شکست بود. برای این کار هم برنامه‌ریزی کرده بودیم. به نظر من در این بازی از نظر اهداف تعیین شده‌مان، بازی خوبی انجام دادیم. بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. متاسفانه روی گل دوم غفلت کردیم. جایی که انتظار داشتیم بازی را به نفع خودمان تمام کنیم، گل خوردیم.

او فزود: در چند بازی گذشته با وجود عملکرد بازیکنان و اهدافمان برای یک بازی با کیفیت، به خاطر بعضی اشتباهات نتیجه نمی‌گیریم. ما با همه احترامی که برای حریف قائل هستیم بدون شک حق ما شکست در این بازی نبود. فوتبال غیر قابل پیش بینی است. امروز هم بر خلاف انتظار و میل‌مان بازی را واگذار کردیم.

او ادامه داد: بازیکنان ما جوانی می‌کنند و احساسی با مسائل برخورد می‌کنند. این نکته درست است که اگر در پاس‌های آخرمان دقت و از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم می توانستیم گل بزنیم. متاسفانه فرصت گیر آوردیم اما انتخاب‌های خوبی نداشتیم. بازیکنان برای زدن ضربه آخر عجله داشتند و همین باعث شد به گل نرسیم. ما پیش بینی کرده بودیم بازی را ۲ بر یک ببریم. همه چیز درست از آب درآمد به جز جایی که بازیکنان باید دقت و از خودگذشتگی می‌کردند. جریمه این کار هم شکست است. باید روی این موضوع کار کنیم.

پرسپولیس حسین فرکی پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر