کد خبر: 825120 A

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت:هفته قبل 2 توپ ما به تیر دروازه خورد، مقابل نساجی و ذوب‌آهن هم این اتفاق افتاد و ظاهرا تیر دروازه با ما لج کرده است .

به گزارش ایلنا، فراز  کمالوند در نشست خبری پیش از بازی با نساجی اظهار داشت: متاسفانه این روزها خیلی بدشانسی می‌آوریم، پنالتی از دست می‌دهیم و توپ‌ها به تیر می‌خورد. این موضوع روی مهاجمان تیم ما اثر منفی گذاشته است، امروز هم 4-5 گل داخل دروازه نرفت و من از این موضوع تعجب می‌کنم. امیدوارم این بدشانسی دست از سر تیم ما بردارد.

وی افزود: دیدید که در نیمه اول بازی یکطرفه بود و صنعت نفت 11 نفره دفاع می‌کرد. متاسفانه مهاجمان ما انتظارات را برآورده نکردند و این خیلی حیف است. ما می‌توانستیم به چیزی که لیاقت داشتیم برسیم.

کمالوند با اشاره به اینکه تیمش نمی‌تواند مهاجم گران‌قیمت بخرد گفت: در دو هفته‌ای که بعد از بازی با تراکتورسازی سپری کردیم، حداقل 10 نوع تمرینات اختصاصی با بازیکنان انجام دادیم. هفته قبل دو توپ ما به تیر دروازه خورد. مقابل نساجی و ذوب‌آهن هم این اتفاق افتاد و ظاهرا تیر دروازه با ما لج کرده است و من از این موضوع خیلی ناراحتم. به نظر من ما مزد خوب بازی کردن‌مان را نمی‌گیریم.

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی در خصوص اینکه درگیری‌های آخر بازی به ضرر پارس‌جنوبی شد، گفت: این حرف دقیقا درست است و در بهترین شرایط درگیری‌ها به سود نفت آبادان شد. قبل از آن اتفاقات ما دو موقعیت 100 درصد را از دست دادیم و امشب فیلم بازی را می‌بینم و مطمئنا با آنهایی که مقصر بودند 100 درصد برخورد می‌کنم.

بازی پارس جنوبی ذوب آهن صنعت نفت نساجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر