کد خبر: 825115 A

مراسم معارفه ایرج عرب، سرپرست جدید فدراسیون دوومیدانی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، مراسم معارفه ایرج عرب سرپرست فدراسیون دوومیدانی بعدازظهر امروز در محل فدراسیون برگزار شد. در این مراسم شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها، مجید کیهانی رییس پیشین فدراسیون، احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا و برخی از مسئولان پیشین و پیشکسوتان دوومیدانی حضور داشتند.

کیهانی در ابتدای مراسم گفت: بعد از بیست سال، دوره یک رییس فدراسیون در رشته دوومیدانی به پایان خود رسید و این موضوع بی سابقه بود، چرا که روسای این دو دهه فدراسیون یا برکنار شده یا استعفا داده بودند.

وی افزود: ان‌شاالله توانسته باشم از این آزمون سربلند بیرون آمده باشم. همه توانم را به خرج دادم و به هر آنچه گفته بودم، خوشبختانه عمل کردم. برای ایرج عرب آرزوی موفقیت می‌کنم و ان‌شاالله مثل مسئولیت‌های قبلی‌اش باز هم موفق باشد. امیدوارم دوومیدانی در المپیک توکیو بتواند مدال‌آور باشد.

در ادامه شروین اسبقیان اظهار داشت: کیهانی تمام تلاش خود را برای پیشبرد اهداف به کار بست و موفقیت‌هایی را هم شاهد بودیم. این چهار سال به پایان رسید و قرار است حرکت ما در ورزش کشور رو به جلو باشد و این چوب امدادی بدست نفر بعدی برسد. جریان مدیریت کشور همین است که همه باید تلاش کنند و چوب را به نفر بعدی بسپارند. ما تلاش می‌کنیم حرکت ورزش کشور رو به جلو باشد. از زحمات کیهانی و همکارانش تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: چند روز قبل در نشستی در وزرات ورزش داشتیم که همه به اتفاق هم معتقد بودیم که احسان حدادی روی سکوی المپیک خواهد رفت. رنگ مدال مشخص نیست، اما او حتما روی سکو می‌رود.

اسبقیان گفت: ایرج عرب یک مدیر فنی و تخصصی در کشور است و سابقه خوبی دارد. در واقع عرب این کاره است و به وجودش افتخار می‌کنم. دوومیدانی برای وزارت ورزش بسیار مهم است و سلطانی‌فر و صالحی امیری توجه ویژه‌ای دارند. باید مدیری در این فدراسیون باشد که کارش را بلد باشد و شرایط را برای برگزاری یک انتخابات سالم و دور از حاشیه فراهم کند. به همین دلیل سلطانی فر درباره عرب به نتیجه نهایی رسید. برای عرب آرزوی موفقیت دارم و می‌دانم که او فدراسیون را تا انتخابات به راحتی اداره خواهد کرد. تاکید وزیر هم این است که رئیس جدید به زودی مشخص شود.این قول را می‌دهم که شرایطی را ایجاد کنیم که مدال احسان حدادی رقم بخورد. از همه می‌خواهم که احسان را تنها نگذارند. حدادی نماینده ما است و اگر این اتفاق رخ بدهد، یک عمر به مدال حدادی افتخار خواهیم کرد.

photo_2019-10-20_19-09-37

photo_2019-10-20_19-09-38

فدراسیون دو و میدانی ایرج عرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر