کد خبر: 824803 A

تراکتوری‌ها در روزهای اخیر درگیر مصدومیت 5 بازیکن خودشان بودند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر روز دوشنه در مازندران میهمان نساجی است و در شرایطی به مصاف این تیم می‌رود که 5 بازیکن این تیم در روزهای اخیر درگیر مصدومیتشان بوده و تکلیف چند نفر از آنها هنوز مشخص نیست.

در بین مصدومان تراکتور رضا شکاری و اشکان دژاگه قطعاً به دیدار نساجی نخواهند رسید و در این بازی غایب هستند. شکاری که مدتی است درگیر مصدومیت شده و نتوانسته برای تراکتور به میدان برود و از طرفی دژاگه هم در اردوی تیم ملی مصدوم شد و در دو بازی با کامبوج و بحرین هم غایب بود و حالا دیدار هفته هفتم تیمش را هم از دست داده است.

دیگر مصدوم تراکتور مازولا بود که چند هفته‌ای است در ترکیب تراکتور حضور ندارد و تنها در بازی هفته نخست سرخپوشان تبریزی برای این تیم به میدان رفت و 5 دیدار دیگر را از دست داد. او اکنون شرایط بازی را پیدا کرده و آماده است تا در صورت صلاحدید دنیزلی برابر نساحی بازی کند.

ویلیان میمبلا، هافبک تراکتور که از نفرات کلیدی این تیم هم محسوب می‌شود هم در روزهای اخیر به دلیل مصدومیت به تمرینات اختصاصی مشغول بوده و آخرین خبر در مورد وضعیت او این است که مشکل خاصی برای بازی مقابل نساجی ندارد.

در نهایت رضا اسدی هم به تازگی به جمع مصدومان تراکتور اضافه شده و او هم مثل میمبلا روزهای اخیر را به تمرینات اختصاصی مشغول بود. وضعیت نهایی این بازیکن هنوز مشخص نیست و با توجه به اینکه از نفرات کلیدی تراکتور محسوب می‌شود و دنیزلی تاکید زیادی روی حضور او مقابل نساجی دارد کادر پزشکی در تلاش است تا به هر شکل ممکن او را به دیدار هفته هفتم برساند و شنیده می‌شود به احتمال زیاد او به این دیدار می‌رسد ولی وضعیت نهایی او پس از جلسه تمرینی نهایی سرخپوشان پیش از بازی مشخص خواهد شد.

 

تراکتور اشکان دژاگه رضا اسدی رضا شکاری مازولا ویلیان میمبلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر