کد خبر: 824603 A

سعید رجبی نماینده وزن +۸۰ کیلوگرم تیم ملی تکواندو کشورمان با شکست مقابل نماینده کره جنوبی از گردونه رقابت ها حذف شد.

به گزارش ایلنا، مرحله سوم مسابقات گرندپری در سال 2019 از روز گذشته (جمعه – 26 مهرماه) با حضور 32 تکواندوکار برتر جهان در هر 4 وزن المپیکی مردان و زنان در "صوفیه" بلغارستان آغاز و به مدت 3 روز ادامه دارد.

امروز شنبه و در روز دوم، مبارزات اوزان 80+ کیلوگرم مردان و 67- و 67+ کیلوگرم زنان انجام خواهد شد که در این روز سجاد مردانی و سعید رجبی در وزن 80+کیلوگرم هوگوپوشان ایرانی هستند.

سجادمردانی نماینده وزن ۸۰+ کیلوگرم کشورمان در نخستین گام به مصاف گیل یانگ از کره جنوبی رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه ۱۳ بر ۲۰ به سود نماینده کره جنوبی به پایان رسید و مردانی با شکست مقابل این هوگوپوش از دور رقابت ها کنار رفت.

در ادامه این مسابقات سعید رجبی نماینده وزن + ۸۰ کیلوگرم تیم ملی تکواندوکشورمان در گام نخست به مصاف برگون از کانادا رفت و این دیدار با نتیجه ۸ بر ۴ به سود نماینده کشورمان تمام شد.

در ادامه این رقابت ها، سعید رجبی در ادامه این مسابقات به «مصاف کیو دون این» از کره جنوبی رفت و در پایان این دیدار با نتیجه ۶ بر ١٠ به سود نماینده کره جنوبی به پایان یافت و آخرین نماینده کشورمان از گردونه رقابت ها حذف شد.

تکواندو تیم ملی رقابت کره جنوبی وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر